• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Dęblińska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Dęblińska

Znaleźliśmy 4,739 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15868109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje po generalnym remoncie na Bródnie przy M2 27364785 15868109 Sprzedaż 799 000 zł 46,4 m2 mieszkanie 3 pokoje Krasiczyńska 2 WarszawaPrzedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.Mieszkanie znajduje się przy ul. Krasiczyńskiej 2 w Warszawie,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (17 370 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15860803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184508 15860803 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15852243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27026591 15852243 Nowe, dwupokojowe, umeblowane mieszkanie o pow. 59 m2. Pierwsze piętro, niski blok, 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym i sypialnia z garderobą, łazienka z WC (kabina prysznicowa), balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 35000 ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

918 000 PLN (15 559 zł/m2)

2
1
59 m2
2020
15800906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka dla singla lub pary I TOP LOKALIZACJA 26223567 15800906 Lokalizacja: Warszawa, ul. Symboliczna 3 druga linia zabudowy przy ulicy Jana KazimierzaMetraż: 24,5 m2Piętro: 36 (winda)Rok budowy: 2012Stan prawny: Pełna własność z KWCena: 570.000zł Czynsz: 320 zł Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,5 m2 w dzi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (23 750 zł/m2)

1
1
24 m2
2012
15881136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27624577 15881136 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Abrahama BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1984NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z:- pokoju dziennego z wyjściem ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (13 911 zł/m2)

3
1
56 m2
1984
15881101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27623780 15881101 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,56m2 składa się z:-salon z aneksem kuchenn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

988 722 PLN (19 950 zł/m2)

2
1
49.56 m2
2007
15879296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27612432 15879296 3-pokojowe mieszkanie na BiałołęceBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 88m2. Układ:Salon z aneksem kuchennym (40 m²)Wyjście na Taras (36 m²) z widokiem na zieleń.Sypialnia główna (14,5...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (11 125 zł/m2)

3
1
88 m2
2026
15879105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608121 15879105 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Marcina Flisa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (otwa...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

931 200 PLN (19 400 zł/m2)

3
1
48 m2
2020
15878767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27600104 15878767 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Zgierskiej BUDYNEK Lokal znajduje się na parterze w nowootwartym hoteluNIERUCHOMOŚĆPowierzchnia 16 m² + antresola 8 m².Lokal składa się z pokoju, sypialni na antresoli, łazienki z prysznicem i pralką....

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (24 000 zł/m2)

1
1
20 m2
2025
15878339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27594112 15878339 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Jana MiklaszewskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73,2m2 składa się z:- 4 niezależnych pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toal...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (13 661 zł/m2)

4
1
73.2 m2
1981
15878320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27593905 15878320 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. WinorośliBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - 2 pokoi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (16 140 zł/m2)

3
1
57 m2
2016
15878318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27593904 15878318 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,6m2 składa się z:-salon z balkonem i z częściowo zabud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (23 197 zł/m2)

2
1
36.6 m2
1970