• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Filtrowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Filtrowa

Znaleźliśmy 4,589 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15831222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26689257 15831222 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,40 m, 5 piętro w 5-piętrowym bloku z 1956 roku.Budynek z lat 50-tych, cegła, ocieplony, odrestaurowany, wspólnota mieszkaniowa prężnie działająca.Standard:- Kilka lat temu przeszło mega generalny remont, nowe ty...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (19 162 zł/m2)

1
1
33.4 m2
1956
15829534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643809 15829534 Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku.Mieszkanie dostępne do zamieszkania od majaRealizacja projektu architekta w stylu industrialnym, bardzo zadbana i w świetnym stanie (bard...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (36 145 zł/m2)

3
1
83 m2
2020
15824327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643779 15824327 2-pokojowe mieszkanie w sercu Starego Ursusa, przy ul. Adamieckiego, na 2 piętrze.Budynek z cegły, wyremontowany ( nowe instalacje, dach, elewacja )Mieszkanie 46,95 m2, składa się z :- 2 pokoi ok 20 i 11m- oddzielnej dużej, widnej kuchni, ok 8m- łazi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (14 043 zł/m2)

2
1
47 m2
1959
15822556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643772 15822556 3-pokojowe mieszkanie na parterze w 12 piętrowym budynku z 1977 roku.Mieszkanie o powierzchni 66,50m2 składa się z:- salonu- dwóch sypialni- oddzielnej, widnej kuchni- łazienki- WC- przedpokoju.Czynsz administracyjny wynosi 1300zł.Mieszkanie spółdzie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 122 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
1
66 m2
1977
15725637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24683255 15725637 Budynek 6 piętrowy z windą wybudowany przez Dom Development.Rok budowy 2023 r.Osiedle monitorowane i chronione 24h.Stan deweloperski.Układ pomieszczeń:- Salon 23,42m2 z aneksem kuchennym, możliwość przebudowy z osobną kuchnią- Pokój 1 12,25m2- Pokój ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (18 135 zł/m2)

4
1
82.16 m2
2023
13792439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 100162 13792439 Mieszkanie o metrażu 55 m2 z funkcjonalnym rozstawem pomieszczeń. składa się z 3 pokoi: 18,30 m2 8,30 m2 i 10,60 m2, widnej, oddzielnej kuchni 6,50 m2, łazienki 3,50 m2, przedpokoju 8 m2, dużego balkonu 5,50 m2.Do mieszkania przynależy piwnica o ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (12 455 zł/m2)

3
-
55 m2
1975
15886168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe 3 pok. I świetny rozkład I cisza zieleń 27749866 15886168 English version below.WYJĄTKOWE MIESZKANIE W CISZY I ZIELENI!Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Mehoffera 103 na warszawskiej Białołęce. W pobliżu Park Henrykowski, ulica Modlińska oraz przystanek SKM. Mieszkanie znajduje się na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

783 000 PLN (13 982 zł/m2)

3
1
56 m2
2008
15876926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkaj tam, gdzie bije serce Warszawy. 27558769 15876926 Unique Tower Grzybowska 49 Widok na panoramę Warszawy Wysoki standard CentrumPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy. To pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 375 000 PLN (31 977 zł/m2)

1
1
43 m2
2022
15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15860803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184508 15860803 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15851763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27019487 15851763 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 000 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963