• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Filtrowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Filtrowa

Znaleźliśmy 4,587 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15699906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24178622 15699906 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,90 m, 1 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2001 roku.Osiedle zamknięte i strzeżone.Bezpośrednio z osiedla prowadzi furtka do najpiękniejszego warszawskiego parku Skaryszewskiego, wyjście na al. Wedla.Mieszkani...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (18 263 zł/m2)

2
1
44.9 m2
2001
15688449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23989439 15688449 Mieszkanie dwupoziomowe 90.86m na 67 piętrze w bloku z 2018 roku.Rozkład mieszkania :- pokój dzienny- dwie sypialnie- kuchnia w aneksie- dwa balkony - dwie łazienki- garderoba.Mieszkanie do odświeżenia . Stan techniczny dobry.Kuchnia umeblowana .Klim...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 777 000 PLN (19 558 zł/m2)

3
2
90.86 m2
2018
15677346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23787766 15677346 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 20 m, 5 piętro w bloku z 1988 roku.Mieszkanie o powierzchni 20 m2.Mieszkanie do remontu.Łazienka glazura, terakota.Okna PCV.Czynsz administracyjny wynosi 400zł.Mieszkanie własnościowe.PARKING- ogólnodostępny.OKOLIC...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
20 m2
1988
15507984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20111968 15507984 Oferta inwestycyjna (pełna własność)6 mieszkań, w tym: 5 kawalerek (jedna z balkonem) oraz 1 mieszkanie dwupokojowe.Kawalerki są wynajęte, a ROI po kosztach wynosi 6,7%.Dodatkowo do mieszkania należy dokupić:- Garaż z 4 miejscami postojowymi – 100 00...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 000 PLN (11 012 zł/m2)

6
6
165.27 m2
2006
15445790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18736348 15445790 Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Minerska (Wawer).Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze 3 piętrowego budynku.Mieszkanie o łącznej powierzchni 79,47 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym (33,42m2)- sypialni (15,43...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (13 842 zł/m2)

3
1
79.47 m2
2007
15876909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unique Tower | 14 piętro | Idealne pod wynajem 27558638 15876909 Unique Tower 14  piętro Wysoki standard Widok na samo Centrum WarszawyPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone na 14 piętrze prestiżowej inwestycji Unique Tower, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawa — tuż przy Rondo D...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 023 000 PLN (31 969 zł/m2)

1
1
32 m2
2022
15876912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z garderobą na Woli 27558637 15876912 Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,44 m², położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku przy ul. Kasprzaka 29C na warszawskiej Woli.Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia - idealne dla rodziny,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (21 161 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15876911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z pralnią/garderobą na Ursusie 27558636 15876911 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ursus, ul. Posag 7 Panien.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, ciche i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 61,65 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z windą....

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 040 000 PLN (17 049 zł/m2)

3
1
61 m2
2021
15845785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
piękny widok w centrum/cisza/metro! 26869947 15845785 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy - Śródmieście WolaOsiedle: Wolska Żelazna BramaNa sprzedaż oferuję komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,8 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na granicy ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
1
38 m2
1972
15781445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasna kawalerka blisko autobus tramwaj park Wisła 25828902 15781445 English version below.KOMFORTOWA KAWALERKA W BARDZO DOBREJ CENIE BLISKO PĘTLI AUTOBUSOWEJ!Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka położona na trzeciej kondygnacji budynku z 2005 roku przy ul. Odkrytej 48C na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość znajdu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

534 000 PLN (14 053 zł/m2)

1
1
38 m2
2005
15890551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879370 15890551 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², składające się z dwóch pokoi, kuchni z prześwitem na salon z balkonem oraz oddzielnej sypialni. Lokal położony jest na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku. Mieszkanie jest ciche i dobr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (16 944 zł/m2)

2
-
36 m2
1969
15890550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokoje, garaż 27879194 15890550 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,55 m2, piętro 312 z windą, w budynku z 2009 r., Wola Młynów.Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuche...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (19 692 zł/m2)

3
-
65 m2
2009