• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Klarysewska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Klarysewska

Znaleźliśmy 4,638 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15797593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26153937 15797593 OPIS MIESZKANIA Przestronne, pełne światła 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m², położone w kameralnej, gruntownie odnowionej kamienicy z lat 50-tych. Wnętrze zachwyca konsekwentnie prowadzonym stylem – połączeniem n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 728 000 PLN (18 000 zł/m2)

3
1
96 m2
-
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15893428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 3 pokoje po remoncie, oddzielna kuchnia 27911373 15893428 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,36 m2, piętro 510 z windą, w budynku z 1981 r. Bemowo Lotnisko.Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla singlasingielki lub pary, także gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Meble ruchome do uz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (14 385 zł/m2)

3
-
65 m2
1981
15891082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27885902 15891082 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku nad Balatonem. Bezpośrednie sąsiedztwo parku, kameralna zabudow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
60 m2
2001
15858555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na Mokotowie po generalnym remoncie 27150301 15858555 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 56,10 m², położonego na Mokotowie w rejonie Ksawerowa. Nieruchomość dostępna jest w formie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu z księgą wieczystą.Najważniejsze atuty:P...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (24 107 zł/m2)

2
1
56 m2
1996
15882041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655646 15882041  Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu.BUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok bud...

Warszawa (Targówek), Żuromińska

489 000 PLN (12 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1972
15321945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 15735839 15321945 Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o powierzchni 1892,03 m2,(powierzchnia mieszkań 1 313,44 m2) usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy Włochy. Budynek wynajęty, g...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 000 PLN (8 985 zł/m2)

12
-
1892 m2
2002
15779966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25795308 15779966 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 mkw, z ogródkiem o powierzchni 12,39 mkw.Nieruchomość położona jest na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Krzyżówki na warszawskiej Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Żerańskiego...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15881358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27629268 15881358 GOCŁAW - 4 POKOJE, OSTATNIE PIĘTRO, LOGIA, 2 MIEJSCA W GARAŻU, WYSOKI STANDARD To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego, eleganckiego mieszkania rodzinnego w nowoczesnym budynku z 2018 roku, p...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (19 231 zł/m2)

4
-
78 m2
2018
15891078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27885898 15891078 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerGotowe do wprowadzenia mieszkanie z wydzieloną sypialnią i dużym balkonem. Lokal znajduje się przy ul. Kolorowej 19 w Ursusie – dzielnicy, która łączy kameralny charakter, dużo zieleni i świetną komunikacj...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

577 000 PLN (19 897 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15862074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27222321 15862074 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,73 m², położone w doskonale skomunikowanej części Warszawy — na pograniczu Woli i Bemowa, w pobliżu Hali Wola oraz stacji metra Ratusz Bemowo.Lokal znajduje się w budynku z 1976 roku ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
1
72 m2
1976
15877025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562054 15877025 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,67 m², zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym, 12-piętrowym budynku z windą, na zielonym i spokojnym Ursynowie.Rozkład pomieszczeń:-jasny, przestronny salon z wyjściem na duży balkon-ustawna, oddzi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

682 000 PLN (13 199 zł/m2)

2
1
51.67 m2
1984