• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Meander

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Meander

Znaleźliśmy 4,689 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche dwupokojowe mieszkanie Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15882106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem Gocławek | kameralny budynek 27657316 15882106 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe (Gocławek), ul. Jordanowska 18Metraż: 41,39 m² + balkon 4,50 m²Piętro: 23Rok budowy: 2025Standard wykończenia: Stan deweloperskiStan prawny: Odrębna własność z własnością gruntuCena: 734 673 złM...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

734 673 PLN (17 919 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15771467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota - dwa pokoje blisko Kliniki na Banacha 25584074 15771467 OCHOTA - świetna lokalizacja, blisko Uniwersytetu Medycznego i Szpitala na Banacha.LOKALIZACJALokal do odświeżenia lub własnej aranżacji, położony w kamienicy z połowy lat 50-tych na Ochocie, w pobliżu Grójeckiej, zaledwie 10 minut do Warszawskiego U...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (13 431 zł/m2)

2
1
51 m2
1955
15624238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mokotów - osiedle Marina 22694180 15624238 MOKOTÓW - Osiedle MARINA LOKALIZACJA Osiedle Marina Mokotów to wyjątkowe miejsce, skąpane w zieleni, z jeziorkiem i własnym parkiem i tylko 10 minut samochodem do centrum Warszawy, Lotniska Chopina, czy wyższych uczelni SGH i Politechniki Warszawski...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (21 296 zł/m2)

2
1
54 m2
2006
15582611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ursynów - apartament na Kabatach 21825316 15582611 URSYNÓW — apartament na Kabatach.LOKALIZACJAApartament położony blisko stacji metra Kabaty a do Lasu Kabackiego kilkaset metrów spacerem. Świetna infrastruktura, sklepy, szkoły, przedszkola i żłobki. Duże możliwości do uprawiania sportów i aktywnego ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (16 234 zł/m2)

3
1
77 m2
2001
15889761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861238 15889761 Słoneczne 3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy - 5 min od Metra Ursynów TgQPHd[] TgQPHd[] Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m²TgQPHd[] , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Ursynowa. KLUCZOWE A...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

3
-
63 m2
1978
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15877224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563264 15877224 Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta.Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego To elegancka inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (25 949 zł/m2)

3
1
79 m2
2022
15848155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934921 15848155 Mieszkanie na Warszawskim osiedlu Stegny północ, położone w ładnej, zielonej okolicy zabudowy czteropiętrowej.Mieszkanie o łącznej powierzchni 42,5m2 :- widna kuchnia- toaleta- łazienka- mały pokój- przedpokój- salon- balkon.Do mieszkania przynależą:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

618 000 PLN (14 541 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15873325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515483 15873325 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. MarymonckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- salonu- sypialni- oddzielnej kuchn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (16 643 zł/m2)

2
1
42 m2
1969
15873337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515482 15873337 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Żelaznej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze w 16 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- balkon z p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
58 m2
2003