• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Mokotów Klarysewska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Klarysewska

Znaleźliśmy 711 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Mokotów Warszawa

15895371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962213 15895371 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Etiudy Rewolucyjnej 1517 (osiedle Wyględów).Powierzchnia: 56,10 m²Piętro: 34 (budynek bez windy)Balkon: loggiaPiwnica: 3 m²Układ mieszkania: Przedpokój Kuchnia (z możliwością przeniesienia do salonu)...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (14 777 zł/m2)

4
2
56.1 m2
1969
15889256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846224 15889256 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Antoniewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w Inwestycji Rytm MokotowaRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (20 707 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15887602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27787829 15887602 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Krymskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53 m2 składa się z:-trzech pokoi,-łazienki,-WC,-przedp...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (13 208 zł/m2)

3
1
53 m2
1970
15887409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27783132 15887409 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. SobieskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2. Układ:- salon - ok. 20 m²- pokój - ok. 11 m²- pokój - ok. 7,5 m²- kuchnia - ok. 6 m²- ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (14 655 zł/m2)

3
1
58 m2
1965
15887233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27779345 15887233 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67 m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-czterech poko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (14 776 zł/m2)

4
1
67 m2
1975
15887202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27779315 15887202 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. BrunaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,20m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienki,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (19 489 zł/m2)

1
1
37.2 m2
1968
15886155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749626 15886155 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Konduktorskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym,- oddzielny pokój,- łazienkaDo mieszkania przyna...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (19 167 zł/m2)

2
1
36 m2
1967
15885972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745052 15885972 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku.Rok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z:- salonu 18,5 m2- sypialni 11...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

794 999 PLN (13 947 zł/m2)

3
1
57 m2
1977
15857874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwe 3-pokojowe na Sadybie 27134453 15857874 REZERWACJASzukasz mieszkania, które łączy w sobie urok zielonej Sadyby z funkcjonalnością miejskiego życia? Oto ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m² - idealna propozycja dla pary, rodziny z dziećmi lub jako pewna inwestycja pod wynaj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (14 889 zł/m2)

3
1
45 m2
1969
15895856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962712 15895856 Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10. Na lokal składają się: - salon z aneksem kuchennym, - osobna sypialnia, - łazienka z prysznicem, - korytarz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (22 950 zł/m2)

2
1
32.2 m2
1974
15849054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie ; kamienica po remoncie 26957434 15849054 Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z wydzieloną kuchnią.W skład mieszkania wchodzi:- Salon - Sypialnia - Łazienka- Kuchnia wydzielona otwarta na salon - Przedpokój z szafamiDo mieszkania przynależy piwnica.Mokotów to prestiżowa i zielona dzielnica War...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (15 833 zł/m2)

2
1
48 m2
1938
15391403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17515654 15391403 Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę w cichej, bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie. Idealna dla singla lub na inwestycję. Mieszkanie ma około 30 mkw. Posiada salon, aneks kuchenny, łazienkę z toaletą, hol oraz balkon. Pomimo niedużej powierzchni m...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (17 931 zł/m2)

1
1
29 m2
1964