• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Pory

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pory

Znaleźliśmy 4,583 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15877224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563264 15877224 Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta.Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego To elegancka inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (25 949 zł/m2)

3
1
79 m2
2022
15894807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949009 15894807 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Lwa Tołstoja BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,5m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

718 600 PLN (17 316 zł/m2)

2
1
41.5 m2
1976
15894791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949004 15894791 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wołomińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,50m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (14 444 zł/m2)

1
1
31.5 m2
1972
15894812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949003 15894812 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Optyków na komfortowym osiedlu Park SkandynawiaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,18m2 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (26 982 zł/m2)

2
2
48.18 m2
2021
15894796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948998 15894796 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żytniej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:- salon (4x5,20) z wyjściem na balkon,- odd...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 483 100 PLN (20 599 zł/m2)

3
1
72 m2
2000
15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15877189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m² | 3 balkony | Obok metra 27562567 15877189 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22Metraż: 49,80 m²Piętro: 312Rok budowy: 2003Stan prawny: pełna własność z KWCena: 939 000 złMiejsce postojowe: 50 000 złKomórka lokatorska: 20 000 złPowierzchnia komórki lokatorskiej: 3,8...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (18 347 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15894779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje przy Placu Konesera | Praga-Północ 27948843 15894779 Na sprzedaż funkcjonalne, jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m², położone przy ul. Białostockiej na warszawskiej Pradze-Północ, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Konesera, Galerii Wileńskiej oraz Metra Wileńskiego.Lokal znajduje się na 6. ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (12 325 zł/m2)

4
-
77 m2
1981
15894615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27946557 15894615 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,7 m² położone przy ul. Stanisława Staszica na warszawskiej Woli.To propozycja z ogromnym potencjałem dla inwestora, singla lub osoby szukającej mieszkania na start w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.! ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

475 900 PLN (17 181 zł/m2)

1
1
27.7 m2
1950
15879183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610730 15879183 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów, tereny zielone, baseny - tereny sportowe, sklepy, kościół. Blok położon...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1977