• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 450

15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15881652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642578 15881652 Trzy pokoje 54,4 m² balkon osobna i widna kuchnia Warszawa - ul. Makowska Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,48 m², położone w Warszawie przy ul. Makowskiej. Lokal składa się z: •...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (12 778 zł/m2)

3
-
54 m2
1960
15891420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897101 15891420 Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontuMieszkanie składa się- duży pok pow 19m2 z balkonem o pow 3,5m2- pokój pow13m2- kuchnia pow 9m2 - przedpo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (14 460 zł/m2)

2
1
49.1 m2
1965
15885482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27732175 15885482 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów zainteresowanych wyn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15889062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zachód słońca z widokiem na centrum Warszawy | 64m 27842436 15889062 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Janusza Meissnera 14Metraż: 63,6 m²Piętro: 68Rok budowy: 1984Stan prawny: pełna własność z KWCena: 898 000 złCzynsz: ok. 1500 złBalkon: ok 5,7 m²Piwnica: ok 2,6 m²Zachęcamy do obejr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (14 031 zł/m2)

3
1
64 m2
1984
15881208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✨ Jasne 2 pokoje z loggią | świetny układ 27625326 15881208 INFORMACJE  OGÓLNE Warszawa, Praga-Południe (Gocławek) ul. Makowska 2936,1 m² (mieszkanie) + ok. 3 m² piwnica2 pokoje 210 piętro windaRok budowy: 1962Cena: 578 000 złCzynsz: ok. 730 złStan prawny: odrębna własność z księgą wieczystąParking: możliw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

578 000 PLN (14 821 zł/m2)

2
1
39 m2
1962
15881019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche ustawne 37 m2 dla singla lub pary Saska Kępa 27620621 15881019 Na sprzedaż w niezwykle niskiej cenie ciche mieszkanie w otoczeniu zieleni na Saskiej KępieSaska Kępa - to wyjątkowa atmosfera do codziennego życia, piękna architektura, doskonała komunikacja z centrum miasta oraz bogata oferta szkół, sklepów, kawiar...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (17 838 zł/m2)

2
1
37 m2
1959
15854050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe 44 m² w kamienicy na Saskiej Kępie 27069826 15854050 Na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej, przedwojennej kamienicy w stylu modernistycznym z 1939 roku.Zamieszkaj przy ulicy Walecznych, w najbardziej ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (29 523 zł/m2)

2
1
44 m2
1939
15841960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Saska Kępa 160 m2 idealne na biuro lub dla rodziny 26803005 15841960 Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 160 m², położone w przedwojennej, willowej części Saskiej Kępy, na działce o powierzchni 487 m², w cenie 14.250 PLNm²!Mieszkanie zajmuje parter 1-piętrowego domu z 1934 roku przy ulicy Jakubowski...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 280 000 PLN (14 250 zł/m2)

5
5
160 m2
1934
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15893682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27916002 15893682 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w niebanalnym standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 71 metrów z loggią położony w doskonałej lokalizacji na Soho na warszawskiej Pradze.To idealna pro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 685 000 PLN (23 689 zł/m2)

3
-
71.13 m2
2024
15887567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27786556 15887567 Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie zapewnia szybki dojazd do wielu miejsc Warszawy (do Centrum doje...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (18 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1975