• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 253

15824270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579066 15824270 Nowoczesna inwestycja z charakteremDla tych, którzy chcą Pragi, ale w wersji PREMIUM.Kijowska 17 to siedmiopiętrowy (ośmiokondygnacyjny) budynek mieszkalno-usługowy w formie trzech połączonych ze sobą wież – pierwszy etap nowego, starannie zaprojekto...

Warszawa (Praga-Północ), Kijowska 17

715 662 PLN (17 345 zł/m2)

2
1
41.26 m2
-
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15890668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882886 15890668 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,8m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (18 092 zł/m2)

3
1
60.8 m2
1979
15865293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27292289 15865293 Więcej informacji pod numerem:Łukasz Pych☎ 884∙884∙187Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu warszawskiej Pragi w zabytkowej kamienicy z 1928 roku przy ul. Targowej.Trójskrzydłowy gmach został wznies...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 900 PLN (14 190 zł/m2)

2
-
63.42 m2
1928
15723111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24631143 15723111 Mieszkanie 87m z 4 sypialniami umiejscowione na 9. pietrze 11. piętrowego budynku przy ulicy Namysłowskiej.Układ mieszkania :- 4 sypialnie - osobna kuchnia- łazienka- WC osobne - przedpokój - zabudowany balkon.W mieszkaniu zostały odnowione łazienki ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (21 839 zł/m2)

4
1
87 m2
1985
15791422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25991777 15791422 Kawalerka w najnowszym apartamentowcu na Pradze-Północ o powierzchni 33 m, 3 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 2025 roku.W skład mieszkania wchodzi :- pokój z aneksem kuchennym;- łazienka z kabiną prysznicową;- balkon ze schowkiem.Linia tramwajow...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (21 667 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15890435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877083 15890435 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Brechta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-salonu,-sypialn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 571 zł/m2)

2
1
35 m2
1950
15889415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849850 15889415 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Witkiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 30-tych, kamienica składa się z pięciu mieszkań, położona w kolonii ŚliwiceN...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1930
15890367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875895 15890367 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Konopackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zabytkowej części odrestaurowanej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (22 121 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15889938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864659 15889938 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-dw...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

719 000 PLN (14 380 zł/m2)

2
1
50 m2
1958
15890455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877371 15890455 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TargowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,2m2 składa się z:-trzech oddzielnych pokoi-widn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 235 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1969
15890454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877370 15890454 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kotsisa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,85 m2 składa się z:-Hol 3,11 m2,-Salon z aneksem ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (18 975 zł/m2)

2
1
45.85 m2
2024