• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Starzyńskiego Stefana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Stefana i Starzyńskiego

Znaleźliśmy 4,609 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15826796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne, nowoczesne dwa pokoje w centrum 26641446 15826796 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 36,27 m2, piętro 56 z windą, w budynku z 2020r., Wola Mirów.Gotowe do zamieszkania, prestiżowy adres, w cenie wysokiej jakości meble i wyposażenie, idealne dla pary lub rodziny, również jako inwestycja pod wynajem.Mi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (37 500 zł/m2)

2
-
36 m2
2020
15811103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne studio po remoncie, balkon 26427324 15811103 Na sprzedaż studio 25 m2, piętro 1010 z windą, w budynku z 1969r., Stara Ochota.Idealne dla singlasingielki, również inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do ustalenia.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: kanapa, stolik,...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (19 800 zł/m2)

1
-
25 m2
1969
15801371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne studio w kamienicy 26238529 15801371 Do kupienia 1-pokojowe mieszkanie 38m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1932r. Praga-Północ, Nowa Praga. Idealne dla singlasingielki, pary lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * salon z wyjściem na balkon: kanap...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
1932
15799342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje, odrębna kuchnia, blisko parku 26185712 15799342 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 65,30 m2, piętro 312 z windą, w budynku z 1978 r., Ochota, Szczęśliwice.Dwustronne, ciche, ciepłe, znakomicie doświetlone, do odświeżenia lub remontu. Idealne dla rodziny, pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Wypos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (15 231 zł/m2)

3
-
65 m2
1978
15787368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje gotowe zamieszkania, Stary Mokotów 25926997 15787368 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 31 m2, parter2 bez windy w budynku z 1960 r. Stary Mokotów.Idealne dla singlasingielki, pary lub inwestycyjne pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym: stół i 2 krzesła, rozkładana sofa, dywan;* aneks ku...

Warszawa (Stary) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (22 097 zł/m2)

2
-
31 m2
1960
15779323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje do remontu koło Morskiego Oka 25771252 15779323 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 410 z windą, w budynku z 1971 r. Mokotów, Sielce. Do remontu, jest możliwość zaaranżowania łącznie 3-4 pokoi. Super dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Umeblowanie do uzgodnienia.Miesz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (12 692 zł/m2)

2
-
65 m2
1971
15778391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne trzy pokoje, do wprowadzenia się 25751396 15778391 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 54m2, piętro 412 z windą, w budynku z 1977 r., Mokotów, Czerniaków.Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na balkon:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

795 000 PLN (14 722 zł/m2)

3
-
54 m2
1977
15877767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578779 15877767 Do sprzedaży apartament 3 pokojowy , z oddzielna kuchnia, balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską - usytuowany w Śródmieściu północnym, w obszarze zielonego Muranowa - Jana Pawła II 78, wejście od Dzika 15.Lokal rozkładowy, układ jest na...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (22 901 zł/m2)

3
1
91.7 m2
1998
15893658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915380 15893658 3-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. RezedowaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z 2015 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,3m2. Układ:Salon z aneksem kuchennym - 28,71 m²Sypialnia - 9,72 m²Sypialnia - 9,70 m²Łazienka -...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 452 zł/m2)

3
1
57.3 m2
2015
15893657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915377 15893657 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Starzyńskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- piwnic...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (17 354 zł/m2)

2
1
46.1 m2
1939
15893600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27915093 15893600 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,6m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym ,-Trzy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15893611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915089 15893611 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. WiktorskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Kamienica nie posiada obecnie windy, jednak wspólnota planuje jej montaż.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1964