• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Starzyńskiego Stefana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Stefana i Starzyńskiego

Znaleźliśmy 4,581 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15895059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 31,71 m² | 2 Pokoje | Balkon| Las 27957023 15895059 Nowoczesny Apartament 31,71 m² 2 Pokoje Balkon 3 m² 1 piętroRembertów Salon na Wschód 0% PCC Bez ProwizjiApartament jest ulokowany w nowoczesnym osiedlu położonym na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Naszą ambicją było...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 308 PLN (15 139 zł/m2)

2
1
31 m2
2027
15881903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
130 metrów do dyspozycji*2 ogródki, garaż, komórka 27652100 15881903 Chcesz mieć nieco więcej przestrzeni do życia, miejsce do zabawy dla dzieci lub po prostu lubisz chill out na świeżym powietrzu?Nie lubisz przepłacać za zbędne metry kwadratowe korytarzy i niefunkcjonalnej przestrzeni?Mamy dla Ciebie świetną propozyc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 598 000 PLN (23 851 zł/m2)

4
2
67 m2
2018
15877630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27575072 15877630 Dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, w kamienicy z 1905 roku. Ostatnie - 4 piętro. Wysokie ponad 3m! Salon, sypiania, oddzielna kuchnia z możliwością otwarcia na salon, łazienka z WC oraz przedpokój. Stan do mieszkania. Okna z ekspozycją...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 040 000 PLN (22 128 zł/m2)

2
-
47 m2
1909
15872200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27488119 15872200 Na sprzedaż wyjątkowy apartament o łącznej powierzchni 187,8 m.2. znajdujący się na ostatnim piętrze w 12 piętrowym budynku. Na apartament składają się: - apartament główny o powierzchni 151,7 m.2, połączony z dwóch mniejszych (2 Księgi wieczyste); -...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 695 000 PLN (25 107 zł/m2)

6
-
187 m2
2000
15861915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27217636 15861915 Przestronne mieszkanie 5-pokojowe znajdujące się w jednej z najlepszych lakalizacji Szczęśliwic. Położone na 1 piętrze z 6 w budynku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie ma okna na trzy strony świata i posiada korzystny układ pomie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (18 846 zł/m2)

5
-
130 m2
2000
15851820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27022379 15851820 Elegancki apartament w sercu Warszawy Prezentujemy wyjątkowy, przestronny apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Siennej. To idealna propozycja dla osób ceniących życie w centrum metropolii, które jednocześnie poszukują ciszy,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 370 000 PLN (30 000 zł/m2)

3
-
79 m2
2007
15882110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657282 15882110 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. NarwikBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-przestronnego salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (22 115 zł/m2)

2
1
52 m2
2023
15882089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657164 15882089 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (16 585 zł/m2)

2
1
41 m2
1972
15882088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27657162 15882088 1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Strumykowej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- pokoju, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkonM...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (17 059 zł/m2)

1
1
34 m2
2010
15879186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27610733 15879186 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Mariana HemaraBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,3m2. Układ:-Salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu-Sypialnia z pojemną szafą-Do...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (15 275 zł/m2)

3
1
56.3 m2
2021
15878152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27590044 15878152 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Szymczaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1994NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,64m2 składa się z:-trzech pokoi,-widnej ku...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 151 052 PLN (19 300 zł/m2)

3
1
59.64 m2
1994
15878125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27589071 15878125 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kasprzaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2016 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,39m2 składa się z:- pokój dzienny - 14,94 m2,- pokój s...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 015 000 PLN (23 944 zł/m2)

2
1
42.39 m2
2016