• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 221

15888179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek/taras/2pok/tuż przy lesie/garaż 27805633 15888179 Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. Osiedle Park Leśny składa się z kilku niskich kameralnych budynków otoczonych pięknie utrzymaną zielenią oraz placami zabaw dla dziec...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (16 837 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15644821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 lub 4 pokoje, blisko metro 23153066 15644821 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 47m2, piętro 44 bez windy, w budynku z 1971 roku, Targówek, Bródno.Do remontu lub odświeżenia, znakomite dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* przechodni salon 15,5m2 z wyjściem na balkon;* pokój ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (13 596 zł/m2)

3
1
47 m2
1971
15882691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe cztery pokoje na dwóch poziomach 27673107 15882691 Do kupienia 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 83m2, piętro 4 i 55 z windą, w budynku z 2009r. Targówek Zacisze. Wyremontowane w styczniu 2026 roku, gotowe do wprowadzenia się, w cenie wyposażenie i zabudowa stała, idealne dla rodziny.Mieszkanie to:=...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
-
83 m2
2009
15889418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokoje do własnej aranżacji, ogródek 27850127 15889418 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 39,9m2, parter3 z windą, w budynku z 2025r. Targówek Zacisze.W stanie deweloperskim, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym i...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 037 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15840334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne studio po remoncie 26774589 15840334 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 41,22m2 (użytkowa 22,4m2), poddasze3 bez windy, w budynku z 1982r. Targówek, Zacisze.Po remoncie, idealne dla singlasingielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

319 000 PLN (7 780 zł/m2)

1
-
41 m2
1982
15849311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje taras/ogródek, miejsce parkingowe 26963629 15849311 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 69m2, parter3 z windą, w budynku z 2018 r. Targówek, Elsnerów.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary. Dostępne bez mebli ruchomych.Mieszkanie to: * salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka: *...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 166 000 PLN (16 899 zł/m2)

3
-
69 m2
2018
15463201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje na Targówku 19123844 15463201 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m2, piętro 1111 z windą, w budynku z 1972 r. Targówek, Bródno.Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia, umeblowane i w pełni wyposażone, idealne dla rodziny lub pary.Mieszkanie to:* duży salon z wyjściem na balkon: ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (11 982 zł/m2)

3
-
55 m2
1972
15893564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche, słoneczne z dużym balkonem, zielona okolica 27914278 15893564 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. To propozycja dla osób poszukujących f...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (12 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1975
15848495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26938760 15848495 Mieszkanie czteropokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku położonym wśród zieleni w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m z wyjściem na duży balkon o pow. 3m, sypialni o powierzchni 13m, oba pokoje maj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (12 829 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15893444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911258 15893444 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wacława TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,4m2 składa się z:- salon z aneksem i wyjściem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (14 655 zł/m2)

3
1
46.4 m2
1975
15890671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882885 15890671 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-przestronnego salonu z jadalnią i ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (12 081 zł/m2)

3
2
62 m2
1974
15890456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877373 15890456 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 i 5 piętrze budynku. Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆPowierzchnia według księgi wieczystej to dół 34m2 + góra na wyłączne użytkowanie. Łączna...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
1
83 m2
2009