• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 184

15844386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje | 48 Metrów | Ustawne| 18 Min do Centrum 26833413 15844386 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zagłoby 23 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju, oddzielnej widnej kuchni, oddzielnej łazienki, osobnego wc, b...

Warszawa (Ursus), ul. Zagłoby 23

659 000 PLN (13 729 zł/m2)

3
1
48 m2
1975
15888137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie + antresola - 110 m2, Warszawa Ursus 27803188 15888137 SPRZEDAŻ I 1 450 000 zł I 4 POKOJE 110,32 m3 I 3 i 4 PIĘTRO I WARSZAWA URSUS NIEDŹWIADEK I UL.ORLĄT LWOWSKICHMIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM !!!Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z antresolą o powierzchni 110,32 m2 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek w War...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (13 182 zł/m2)

4
3
110 m2
2023
15884496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | loggia 9 m² | garaż | potencjał 4 pok 27704660 15884496 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 71,5 m², położone na 2. piętrze w kameralnym budynku z windą (2008 r.) w UrsusieTo idealna propozycja dla rodzin, par oraz...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (16 183 zł/m2)

3
1
71 m2
2008
15884497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | komórka | garaż | widok na wodę i park 27704662 15884497 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m², położone na 1. piętrze w zadbanym apartamentowcu z 2005 roku w warszawskim Ursusie.To idealna propozycja dla rodzin, ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 418 zł/m2)

3
1
67 m2
2005
15868625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Nowy Budynek | Umeblowane | Balkon | 27387230 15868625 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej części warszawskiego Ursusa.Mieszkanie gotowe do zamieszkania, niewymagające żadnych dodatkowych nakładów finansowych.Loka...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

809 000 PLN (18 814 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15879183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27610730 15879183 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 3 piętrze w doskonałej lokalizacji w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego 35. W sąsiedztwie Park Hassów, tereny zielone, baseny - tereny sportowe, sklepy, kościół. Blok położon...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
51 m2
1977
15820590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26607216 15820590 *OFERTA TYLKO W NASZEJ AGENCJI:Do sprzedaży widne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m², usytuowane na 3. piętrze w budynku bez windy, z pełną własnością. Lokalizacja: ul. 1 Maja, Ursus, blisko stacji PKP, placu Tysiąclecia oraz Par...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (13 431 zł/m2)

2
1
44.3 m2
1961
15818235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne 3 pokoje | Garaż | Blisko SKM 26588506 15818235 Na sprzedaż jasne, wygodne i funkcjonalne mieszkanie położone na 2. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 2005 roku. Nieruchomość jest widna, cicha i bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu. Dzięki funkcjonalnemu układowi pomieszczeń oraz dobrej lo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (12 843 zł/m2)

3
1
70 m2
2005
15896356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27977623 15896356 Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 40,85 m Warszawa Ursus idealne pod inwestycję cena do negocjacjiNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,85 m, położone w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy dzielnicy Ursus. Lokal świetnie spra...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (13 725 zł/m2)

2
-
40 m2
1973
15894660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948166 15894660 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,2m2 składa się z:- salonu o pow. 25 m2,- pokoju o pow. ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 058 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1977
15894824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949191 15894824 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci WarszawyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,82m2 składa się z:- dwóch oddzielnych pokoi,- od...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (13 449 zł/m2)

2
1
40.82 m2
1968
15894663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948168 15894663 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Wojciechowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,3m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuch...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (14 233 zł/m2)

3
1
46.3 m2
1970