• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Związku Walki Młodych

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Związku, Walki i Młodych

Znaleźliśmy 4,636 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15838488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733244 15838488 Holm House Skanska 2 pokoje z dużą loggią garaż i komórka Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są miejsca, do których naprawdę chce się wracać po całym dniu. Ten apartament przy ul....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 000 PLN (25 694 zł/m2)

2
-
36 m2
2018
15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche dwupokojowe mieszkanie Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15872688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499632 15872688 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny, mały a jakże piękny słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 2 pokojowy Apartament o powierzchni 38.5 metrów z wygodną loggią położony w nowoczesnej to...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 410 000 PLN (36 623 zł/m2)

2
-
38.5 m2
2025
15872332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490364 15872332 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym standardzie wykończenia położony w modernistycznej kamienicy z lat 50 z windą ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (23 093 zł/m2)

2
-
48.5 m2
1954
15866614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27321631 15866614 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na nowoczesnym Osiedlu Jagiellońska przy ul. Jagiellońskiej 55E na warszawskiej Pradze-Północ. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości wykończonej w ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (22 727 zł/m2)

3
-
66 m2
2024
15893602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915092 15893602 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Batalionu AK ZośkaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2. Układ:- duży pokój (16,5 m2) z częściową zabudową- mniejszy pokój (10,9 m2) z wyjś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1965
15893603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915087 15893603 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. BracławskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2. W skład wchodzą:- pokój – ok. 18,5 m²,- pokój – ok. 7,3 m²,- łazienka – ok. 4 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (16 730 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15893588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914882 15893588 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkon, - piw...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (17 381 zł/m2)

2
1
42 m2
1971