• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Zygmunta Hübnera

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zygmunta i Hübnera

Znaleźliśmy 4,670 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15860803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184508 15860803 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15851763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27019487 15851763 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

698 000 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15850146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok o powierzchni całkowitej 69 m2 26989270 15850146 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Pazińskiego, położone w kameralnej części Anina. Lokal o powierzchni użytkowej 49,44 m² został funkcjonalnie powiększony o dodatkową, klimatyczną przestrzeń na poddaszu, co daje łącznie ponad 63 m² realnie wy...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
49.44 m2
1963
15827148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wilanów Zawady 30m2 idealna inwestycja 26581190 15827148 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w Apartamentach Wilanów – Inwestycja lub Twoje Pierwsze MBiuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę nieruchomości położonej w prestiżowym kompleksie Warsaw Apartments. To mieszkanie, które dzięki przemyślanemu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

448 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
30.1 m2
2001
15890451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877367 15890451 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. WynalazekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:- salonu z kuchnią (22,5 m2)-sypialn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (28 750 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15889790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861624 15889790 Na sprzedaż ciche, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² na zadbanym osiedlu z 2019 roku przy ul. Szeligowskiej. To idealna propozycja dla singla lub pary łącząca spokój z doskonałą komunikacją (bliskość Metra M2).Najważniejsze infor...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (18 457 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15856408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27089800 15856408 Przestrzeń, światło i funkcjonalność dla rodziny Bielany, ChomiczówkaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,72 m², położone na 7 piętrze w zadbanym, 15-piętrowym budynku z windą przy ul. Pabla Nerudy na warszawski...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (12 107 zł/m2)

2
1
56 m2
1980
15890141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27873329 15890141 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH (OFERTA 0%)!Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są OK, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce się do nich wracać. Dwupoziomowe, 4-pokojowe (91 m2) lokum położne w sam...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (17 379 zł/m2)

4
2
91.49 m2
1996
15820257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Wykończone pokoje w wysokim standardzie 26606926 15820257 Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie można przegapić!Dlaczego warto? Nieruchomość wykończona w najwyższym s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (19 971 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
15890107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27868922 15890107 Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 69 m² z osobną kuchnią i miejscem postojowym ul. FabrycznaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m², położone na 5 piętrze w zadbanym budynku. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym układem pomie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (21 000 zł/m2)

2
1
69 m2
2002
15888179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek/taras/2pok/tuż przy lesie/garaż 27805633 15888179 Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. Osiedle Park Leśny składa się z kilku niskich kameralnych budynków otoczonych pięknie utrzymaną zielenią oraz placami zabaw dla dziec...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (16 837 zł/m2)

2
1
49 m2
2008