• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 658

15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15868109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje po generalnym remoncie na Bródnie przy M2 27364785 15868109 Sprzedaż 799 000 zł 46,4 m2 mieszkanie 3 pokoje Krasiczyńska 2 WarszawaPrzedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.Mieszkanie znajduje się przy ul. Krasiczyńskiej 2 w Warszawie,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (17 370 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15873201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27513577 15873201 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 4 pokojowy Apartament o powierzchni 72 metrów z wygodną loggią położony w idelanej lokalizacji tuż przy Parku na Powiślu w Warsz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 340 000 PLN (32 500 zł/m2)

4
-
72 m2
-
15870931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447546 15870931 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.2 m2 z oddzielną kuchnią, balkonem i piwnicą w zadbanej kamienicy z windą w doskonałej lokalizacji na ulicy Sempołowskiej 3 przy Pl.Zbawiciela.To doskonała propozy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 125 000 PLN (23 186 zł/m2)

2
-
48.52 m2
1953
15839177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26744216 15839177 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy komfortowy apartament o powierzchni 49 metrów położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul.Fabrycznej na Powiślu.To idealna propozycja dla Singla lub Pary ceniącej jakość, komfort, funkcjon...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (26 939 zł/m2)

2
-
49 m2
2010
15823059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622047 15823059 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwustronny, wykonany w najwyższej jakości materiałów 3 pokojowy Apartament o powierzchni 60 m2 w prestiżowej inwestycji S place na Żoliborzu.To doskonała propozycja dla pary lub rodziny ceniącej jakość, funkcj...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 740 000 PLN (29 000 zł/m2)

3
-
60 m2
2017
15871008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27451926 15871008 Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, słoneczne i ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.5 metra , dwustronne położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Marina Mokotów przy ulicy Przejazd 4.To idealna propozycja dla Singla, Pary lub Ro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 000 PLN (22 613 zł/m2)

3
-
68.5 m2
2006
15870933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27447548 15870933 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów z gustem i poczuciem estetyki, dający poczucie przestrzeni poprzez 3.5 wysokości 3 pokojowy Apartament o powierzchni 116 m2 , położony w doskonałej lokaliza...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (25 862 zł/m2)

3
-
116 m2
2000
15870885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje I balkon I garaż I metro 27443042 15870885 2 POKOJE Z BALKONEM I GARAŻ I PRZY METRZENa sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37,12 m² znajdujące się na I piętrze w budynku z 2017 roku na Bemowie przy ulicy Rayskiego. Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary l...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15870413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Stara Ochota Kamienica Plac Narutowicza 27427949 15870413 519 000 zł Sprzedaż 23,78 m2 1 pokój Warszawa Mianowskiego Stara OchotaPrzedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Mianowskiego w Warszawie.Mieszkanie składa się z pokoju, wnęki kuc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 000 PLN (22 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1928
15883862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27680445 15883862 OPIS:Absolutnie wyjątkowy niepowtarzalny apartament o powierzchni 209 m2 z pięknym przestronnym tarasem 84 m2 i trzema balkonami z zadbaną zielenią. Można tu oglądać wschody i zachody słońca, spokojnie pić kawę o poranku, a do centrum miasta zawozi n...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 000 PLN (18 900 zł/m2)

5
-
209 m2
2011
15870929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27447544 15870929 Zapraszam w podróż do wyjątkowego miejsca w Warszawie do butikowej inwestycji na Górnym Mokotowie Górska 32. to już ostatni z 12 apartamentów premium który pozostał do sprzedaży. W tej niebanalnej przestrzeni Warszawy w bliskim sąsiedztwie Łazienek K...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (26 936 zł/m2)

4
-
148.5 m2
2021