• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 671

15699961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24178623 15699961 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m, 5 piętro w 11-piętrowym apartamentowcu z windą z 2012 roku.Budynek posiada domofon, windę, siłownię, basen, restaurację oraz ogrzewanie miejskie.Mieszkanie składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym - 2 komfo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 787 zł/m2)

3
1
61 m2
2012
15699906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24178622 15699906 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,90 m, 1 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2001 roku.Osiedle zamknięte i strzeżone.Bezpośrednio z osiedla prowadzi furtka do najpiękniejszego warszawskiego parku Skaryszewskiego, wyjście na al. Wedla.Mieszkani...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (18 263 zł/m2)

2
1
44.9 m2
2001
15688449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23989439 15688449 Mieszkanie dwupoziomowe 90.86m na 67 piętrze w bloku z 2018 roku.Rozkład mieszkania :- pokój dzienny- dwie sypialnie- kuchnia w aneksie- dwa balkony - dwie łazienki- garderoba.Mieszkanie do odświeżenia . Stan techniczny dobry.Kuchnia umeblowana .Klim...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 777 000 PLN (19 558 zł/m2)

3
2
90.86 m2
2018
15445790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18736348 15445790 Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie położone przy ul. Minerska (Wawer).Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze 3 piętrowego budynku.Mieszkanie o łącznej powierzchni 79,47 m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym (33,42m2)- sypialni (15,43...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (13 842 zł/m2)

3
1
79.47 m2
2007
15370641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17019191 15370641 Nieruchomość znajduje sie na ulicy Meander na ostatnim 10 piętrze .Budynek zadbany, po remoncie klatek schodowych, wymianie elektryki i podłóg i wind.Mieszkanie składa się z:- trzech niezależnych pokoi: 21.81m, 10.06m, 11.83m- widnej kuchni w zabudow...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
63 m2
1970
15699905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24178624 15699905 Mieszkanie 60,31 m. 3 pokojowe , mieści się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowymTeren ogrodzony wejście z domofonem.Blok zbudowany w 2005 r.z pustaków gazobeton ocieplony styropianem i tynkiem mineralnym przez Developera.Mieszkanie składa się z:- otwar...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 760 zł/m2)

3
1
60.32 m2
2005
15666899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23591261 15666899 Mieszkanie 29 m² na parterze (z prywatnym małym ogródkiem).Prestiżowa rezydencja z monitoringiem 24h i luksusowymi udogodnieniami.Układ: - sypialnia - kuchnia - łazienka- ogródek 10.42m.Gotowe do zamieszkania.Do mieszkania przynależy miejsce postojo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (26 207 zł/m2)

1
1
29 m2
2017
15664432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23552901 15664432 Mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie przy Rondzie Wiatraczna. Piętro IV z windą, recepcja z ochroną.W mieszkaniu kuchnia ze sprzętem AGD, zmywarka, piekarnik, płyta, okap, lodówka. Łazienka z prysznicem i pralką.Okna w mieszkaniu z podwójną o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 000 PLN (22 143 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15573892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21619086 15573892 Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 88 m, 3 piętro w 3-piętrowym bloku z 2000 roku.Dwa poziomy, powierzchnia po podłodze 100m2, użytkowa 88m2. Na dolnym poziomie:- salon z jadalnią, - kuchnia w pełni wyposażona, - łazienka, - schody. Na ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 029 000 PLN (10 290 zł/m2)

3
2
100 m2
2000
15506001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 10 pokojowe 20068376 15506001 Inwestycyjne mieszkanie 10-pokojowe 120 m² Centrum Warszawy 12. piętro Winda Loggia Garaż podziemnyNa sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 120 m², usytuowane na 12. piętrze w nowoczesnym budynku z 2005 roku, w sam...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (16 529 zł/m2)

10
2
121 m2
2005
15386737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17394765 15386737 Mieszkanie dwupoziomowe 100 m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.Rozkład mieszkania:I POZIOM- salon z dużą kuchnią i balkonem- łazienka z wanną. II POZIOM- przestronny pokój z obszerną garderobą z oknem, - mała sypialnia- łazienka z prysznicem. Mies...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 210 000 PLN (12 100 zł/m2)

4
2
100 m2
1996
13792439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 100162 13792439 Mieszkanie o metrażu 55 m2 z funkcjonalnym rozstawem pomieszczeń. składa się z 3 pokoi: 18,30 m2 8,30 m2 i 10,60 m2, widnej, oddzielnej kuchni 6,50 m2, łazienki 3,50 m2, przedpokoju 8 m2, dużego balkonu 5,50 m2.Do mieszkania przynależy piwnica o ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

685 000 PLN (12 455 zł/m2)

3
-
55 m2
1975