• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 671

15752875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25179269 15752875 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Otoczenie nieruchomości:Grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale skomunikowana liczne linie tramwajowe i autobu...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

399 999 PLN (19 048 zł/m2)

2
1
21 m2
1910
15752880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25179267 15752880 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To doskonała propozycja zarówno pod działalność usługową, biurową, jak i inwestycję.Otoczenie nieruchom...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

458 964 PLN (19 955 zł/m2)

2
1
23 m2
1910
15752685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173230 15752685 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602 Dwupokojowe o powierzchni 43,63 m2 m2 w Śródmieściu przy Ogrodzie Krasińskich. Podstawowe informacje:Mieszkanie po wymianie instalacji elektrycznej w 2022 roku oraz cyklinowaniu parkietu w tym roku ( mar...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (19 091 zł/m2)

2
-
44 m2
1950
15750588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25125158 15750588 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Otoczenie nieruchomości:Gr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 800 PLN (19 700 zł/m2)

2
1
34 m2
1910
15686649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23948457 15686649 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602Podstawowe informacje:Dwustronne, rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia i aranżacji według własnego pomysłu ( w ofercie umieszczono przykładowe wizualizacje). Podzielone jest na dwi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (12 338 zł/m2)

3
1
77 m2
2013
15673890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23718972 15673890 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Otoczenie nieruchomości:Ni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

669 800 PLN (22 327 zł/m2)

2
-
30 m2
1910
15665094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23567199 15665094 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Wyjątkowe, przestronne, wysokie, 3 pokojowe mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna!Podstawowe informacje:Przedstawiam Państwu nietuzinkowe, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m2, usytuowane na ...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (15 651 zł/m2)

3
1
83 m2
1985
15665091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23567142 15665091 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602 Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,4 m, znajdującą się przy ul. Anielewicza na Woli. Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze.Kawalerka wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, dzięki c...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

579 000 PLN (22 269 zł/m2)

1
1
26 m2
1963
15664217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23546960 15664217 Opiekun ofertyBartosz Biernackitel. 602 101 602OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIPodstawowe informacje:Mieszkanie po remoncie na Starym Mokotowie, przy ul. Lewickiej, z aktualnie obowiązującą umową najmu.Otoczenie nieruchomości:Ulica Lewicka...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 980 zł/m2)

2
1
50 m2
1958
15750592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25125162 15750592 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.Otoczenie nieruchomości:Gr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

824 850 PLN (14 997 zł/m2)

3
-
55 m2
1910
15665089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23567141 15665089 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Wyjątkowe, przestronne, wysokie, 3 pokojowe mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna!Podstawowe informacje:Przedstawiam Państwu nietuzinkowe, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m2, usytuowane na ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (15 651 zł/m2)

3
2
83 m2
1985
15753110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25190458 15753110 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 20,63 m2 przy ul. Grochowskiej w odremontowanej kamienicy! Otoczenie nieruchomości:Grochowska w Warszawie to jedna z głównych art...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

422 915 PLN (21 146 zł/m2)

1
1
20 m2
1910