• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wejherowo Śródmieście

Znalezionych ofert: 2

15891134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe na parterze z balkonem 27888522 15891134 Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,20m2, składające się z następujących pomieszczeń tj : pokoju dziennego , kuchni, łazienki , pokoju oraz przedpokoju. Z dużego pokoju jest wyjście na balkon z wystawą okien na stronę południową . Lokal położony ...

Wejherowo (Śródmieście), os. 1000-lecia PP

319 000 PLN (7 384 zł/m2)

2
1
43.2 m2
1974
15890478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyna taka oferta z balkonem na deptak 27877475 15890478 Mamy na sprzedaż wyjątkową perełkę na deptaku w Wejherowie. IDEALNE NA BIURO, GABINET LUB KOMFORTOWE MIESZKANIE W SERCU MIASTA! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą klimatycznego lokalu o powierzchni 65,77 m², usytuowanego na pierwszym pię...

Wejherowo (Śródmieście), ul. Jana III Sobieskiego

449 876 PLN (6 816 zł/m2)

3
1
66 m2
1920