• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wiechlice Lipowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wiechlice i Lipowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15861285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27203454 15861285 === Katowice Global Apartments, Katowice, ul. Zabrska 15==== Do sprzedaży nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Global Apartments przy ul. Zabrskiej 15 - w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Katowic. Mieszka...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

866 000 PLN (20 140 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15889416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849851 15889416 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wesoła przy ul. Dworkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81m2 składa się z:-salonu z dużym aneksem kuchenn...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 093 500 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
81 m2
2002
15889414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849848 15889414 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. gen. Władysława Sikorskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się:-trzech pokoi,-aneks...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (26 716 zł/m2)

3
1
67 m2
2018
15858063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27137813 15858063 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m², położone w samym sercu Bytomia - bezpośrednio przy rynku. Lokal znajduje się na 2. piętrze, co zapewnia wygodę oraz dobrą dostępność. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, toalety z...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

380 000 PLN (4 872 zł/m2)

4
-
78 m2
-
15826949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie wykończone | 61,04 m² | połu 26651323 15826949 Duże 2-pokojowe mieszkanie 61,04 m² południe garderoba gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania, położone na piętrze w budynku D1 (klatka B). Lokal jest słoneczny, z południową ekspo...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

701 960 PLN (11 508 zł/m2)

2
1
61 m2
2023
15823522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widok na Starówkę Gdańską, dużo zieleni 26651304 15823522 GOTOWE DO ODBIORU!Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 5-pokojowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dwa tarasy o powierzchni 12 i 17 metrów z widokiem na Gdańską Starówkę.Osiedle tworzy pięć eleganckich...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 943 864 PLN (19 116 zł/m2)

5
3
154 m2
2025
15823398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje| 6 piętro | wykończenie pod klucz |Redłow 26651296 15823398 Oferowane jest nowoczesne trzy pokojowe mieszkanie z wykończeniem w cenie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,82  m2, w ekspozycji zachodniej, zlokalizowane na 6 piętrze budynku w nowoczesnej inwestycji ALVARIUM 2.0 w Gdyni Redłowo,  oferowane w s...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 385 970 PLN (18 729 zł/m2)

3
1
74 m2
2025
15818669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje dla rodziny | wysoki sufit | centrum Rumi 26651260 15818669 Kupujący nie płaci prowizji! Jesteśmy partnerskim biurem sprzedaży - działamy we współpracy z deweloperem, zapewniając pełne wsparcie na każdym etapie zakupu!Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez dewelopera o ugruntowanej pozycji na ry...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

670 596 PLN (9 062 zł/m2)

4
2
74 m2
2027
15803158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje pierwsze mieszkanie ? 26288339 15803158 Komfortowe 2 pokoje z dużym ogródkiem - nowoczesne osiedle blisko centrum GdańskaSzukasz mieszkania, które łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację? To 2-pokojowe mieszkanie spełni Twoje oczekiwania!Położone na nowoczesnym, kameralnym osied...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

772 005 PLN (18 829 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15801739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z widokiem na Długą 26249220 15801739 Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu gdańskiej Starówki, przy prestiżowej ulicy Długiej. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących second home w najbardziej rozpoznawalnym punkcie Trójmiasta, j...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 070 000 PLN (20 189 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15799492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowy apartament z balkonem/ centrum Gdańska 26190743 15799492 Dwupokojowy Apartament z Balkonem w inwestycji Garden Gates - Serce Gdańska! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dwupokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w centrum Gdańska - Garden Gates przy ul. Długie...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

959 000 PLN (23 390 zł/m2)

2
1
41 m2
2019
15795823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Bursztynowe 2 pokoje 37m² Pruszcz Gdański 26107965 15795823 Oferta sprzedaży tylko w naszym biurze. Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 37 m² na Osiedlu Bursztynowym. Słoneczne i funkcjonalne, położone na nowoczesnym osiedlu na pierwszym piętrze kameralnego, 2-piętrowego bloku. Idealna propozycja dla singla, par...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

449 520 PLN (12 149 zł/m2)

2
1
37 m2
2008