• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka Wieliczka

Znalezionych ofert: 73

15893012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899709 15893012 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

674 611 PLN (14 054 zł/m2)

2
-
48 m2
2026
15708033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24333930 15708033 Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone w budynku w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom, w którym znajduje się mieszkanie, w 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany ...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

950 000 PLN (4 204 zł/m2)

4
-
226 m2
1999
15873015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27510072 15873015 ZAPRASZAM DO ZAMIESZKANIA W RODZINNEJ OKOLICY. BEZPIECZNE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE PRZY ULICY SADOWEJ W WIELICZCE. Zapraszam wszystkich, którzy pragną żyć w ciszy i spokoju. OTOCZENIE W najbliższej okolicy znajdują się liczne skle...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

924 000 PLN (12 000 zł/m2)

4
-
77 m2
2021
15832863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26733417 15832863 Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy do sprzedaży oferuje 4 pokojowy samodzielny lokal mieszkalny o pow. 107m2 w Wieliczce przy ul. Polnej W...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

550 000 PLN (5 189 zł/m2)

4
-
106 m2
1980
15892155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898224 15892155 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojo...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

586 450 PLN (14 304 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15891479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897854 15891479 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897855 15891572 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897856 15891665 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897619 15891537 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

685 152 PLN (14 274 zł/m2)

2
-
48 m2
2026
15891629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897621 15891629 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

821 880 PLN (13 698 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15891446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897617 15891446 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

789 004 PLN (13 150 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15890842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27883689 15890842 Apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim PLUS Wieliczka- Kokotów Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim PLUS, położony w kameralnym budynku 4-lokalowym w miejscowości Kokotów, ...

Wieliczka (Kokotów) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

860 000 PLN (8 776 zł/m2)

5
-
98 m2
2026