• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wieliczka

Znalezionych ofert: 73

15708033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24333930 15708033 Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone w budynku w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom, w którym znajduje się mieszkanie, w 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany ...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

950 000 PLN (4 204 zł/m2)

4
-
226 m2
1999
15879789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27613607 15879789 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15880823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27615384 15880823 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15879706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27613604 15879706 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15880255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27615285 15880255 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

789 004 PLN (13 150 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15880447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27615286 15880447 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

821 880 PLN (13 698 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15880350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27615284 15880350 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

685 152 PLN (14 274 zł/m2)

2
-
48 m2
2026
15868567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27386054 15868567 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojo...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

586 450 PLN (14 304 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15839556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26755394 15839556 Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,41 m2, położone w nowoczesnym bloku przy ulicy Różanej w Wieliczce. Oferta wyłącznie w biurze DANAX Jesteśmy w posiadaniu kluczy więc dostępność w prezentacji. Atuty gotowe do zamieszkan...

Wieliczka (Krzyszkowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

569 000 PLN (12 644 zł/m2)

2
-
45 m2
2017
15852056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27024948 15852056 Dodatkowo: działka, piwnica; Rozkład: bez skosów; Polecamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z piwnicą, ogródkiem i miejscem postojowym usytuowane na parterze domu wolnostojącego w Wieliczce. Mieszkanie o powierzchni 49,9m2 składa się z dwóch poko...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

480 000 PLN (9 796 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15738485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24906111 15738485 Przestronne 1 pokojowe mieszkanie 37,72 m2 z piwnicą, w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji na osiedlu Boża Wola. ATUTY! * przestronne wnętrza * kameralny budynek z cegły * optymalne 1, jednocześnie ostatnie piętro * zieleń i przes...

Wieliczka (Centrum) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

449 000 PLN (12 135 zł/m2)

1
-
37 m2
1965
15759729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25342262 15759729 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Wieliczce, w pobliżu ul. Krakowskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 42,5 m2, położone w ści...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

450 000 PLN (10 714 zł/m2)

1
1
42 m2
-