• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wilkasy Okrężna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wilkasy i Okrężna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15889754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27860859 15889754 Centrum Wrocławia ul. Walońska Angel Wings!..Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m², znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym osiedlu w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w piękn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 995 PLN (18 745 zł/m2)

1
1
27.74 m2
2012
15889041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842633 15889041 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
-
66.01 m2
2025
15888636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819078 15888636 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 995 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15882530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27667706 15882530 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 75,1 m2 na Gądowie. Mieszkanie w rozkładzie na 9. piętrze. Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Popowi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

744 000 PLN (9 920 zł/m2)

4
1
75 m2
1980
15484106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19589179 15484106 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,65 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

730 785 PLN (13 050 zł/m2)

4
-
56 m2
2025
15889382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849861 15889382 Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 1 piętro, centrum Ostrowa Wielkopolskiego, Partyzancka. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzy pokojowego mieszkania, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Ostrowie Wiel...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

320 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15885257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27721387 15885257 Mieszkanie w centrum Krotoszyna na sprzedaż! Oferujemy Państwu zgrabne mieszkanie na osiedlu z bogatą infrastrukturą. Ta typowa kawalerka posiada duży pokój o powierzchni 18 metrów kwadratowych, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Właścicielowi ...

Krotoszyn (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

225 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Zapraszamy na Dzień Otwarty 14.05. (czwartek) godz. 16:30-17:30. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny spotkania. Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 ni...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15816086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26620945 15816086 Sprzedaż, mieszkanie, 3 pokoje, I piętro, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni 55,30 m2., zlokalizowanego przy ulicy Żwirki. ...

Ostrów Wielkopolski (3 maja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

299 000 PLN (5 436 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15524719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20493663 15524719 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania samodzielny lokal mieszkalny położony w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Ciołkowskiego w Zgorzelcu. Lokal obejmuje całe I piętro w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym. Posiada własne, ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

579 000 PLN (4 454 zł/m2)

5
-
130 m2
-
15886488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyny taki dom w Domachowie! 27759578 15886488 Na sprzedaż dom z ogrodem 300m działki! - Domachowo, okolice GdańskaNowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej miejscowości Domachowo, z szybkim dojazdem do Gdańsk (ok. 25 minut). Nieruchomość idealna dla osób szukających komfortu, n...

Domachowo (Pomorskie, gm. Trąbki Wielkie)

565 000 PLN (6 278 zł/m2)

3
-
90 m2
2025