• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wodzisław Śląski

Znalezionych ofert: 15

15877703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577794 15877703 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m², położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1984 roku (wielka płyta) po termomodernizacji. Kameralny charakter bu...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

435 000 PLN (6 076 zł/m2)

4
1
71.59 m2
1984
15863303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27242341 15863303 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Wodzisław Śląski przy ul. Przemysława, na popularnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Piastów.Lokal o powierzchni 66,82 m² znajduje się na 3 pi...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

335 000 PLN (5 416 zł/m2)

3
1
61.85 m2
1978
15860654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27182973 15860654 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², zlokalizowane na 2. piętrze w 7-piętrowym budynku na Osiedlu Piastów, przy ul. Przemysława w Wodzisławiu Śląskim. Nieruchomość w bard...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

315 000 PLN (6 176 zł/m2)

2
1
51 m2
1987
15893216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27904156 15893216 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 11 o pow. użytk. 70,68 m2 (3 pokoje, kuchnia, p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

200 000 PLN (2 857 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15806938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26355550 15806938 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 6 o pow. użytk. 53,12 m2 (2 pokoje, kuchnia, pr...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

130 000 PLN (2 453 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15806939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26355548 15806939 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 11 o pow. użytk. 70,68 m2 (3 pokoje, kuchnia, p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

200 000 PLN (2 857 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15806937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26355547 15806937 Przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 2 o pow. użytk. 40,44 m2, położonego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Dębowej 41. 01.12.2025 JSW KOKS S.A. ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

96 000 PLN (2 400 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15726446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24698923 15726446 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza V przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności lokalu mieszkalnego nr 6 o pow. użytk. 53,12 m2 (2 pokoje, kuchnia, ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

104 000 PLN (1 962 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15871771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27475048 15871771 Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, piwnicą i dodatkowymi udogodnieniamiNa sprzedaż oferuję duże, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielnymi wejściami do każdego pokoju, co zapewnia komfort i prywatność idealne zarówno do zamieszkan...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

259 990 PLN (5 306 zł/m2)

2
1
49 m2
1900
15787310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25925268 15787310 Trzypokojowe mieszkanie w centrum Wodzisławia Śląskiego dostępne od zaraz!Oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane na siódmym piętrze przy ul. 26 Marca w Wodzisławiu Śląskim. Lokal jest gotowy do remontu, a właściciele mogą go w pełni opróżnić...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

319 000 PLN (5 145 zł/m2)

3
1
62 m2
1971
15793794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26048539 15793794 Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta, mieć wszystko pod ręką i jednocześnie szukają mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,12 m², zlokalizowane na wygodnym pierwszym...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

229 000 PLN (4 771 zł/m2)

3
1
48 m2
1963
15815374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26608436 15815374 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze, położone w świetnej lokalizacji os. 30-lecia w Wodzisławiu Śląskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Trzech Wzgórz. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, zieleń i pełną infrastrukturę w...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

310 000 PLN (6 458 zł/m2)

2
1
48 m2
1980