• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wola Mrokowska Zachodnia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zachodnia i Mrokowska

Znaleźliśmy 537 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wola

15790735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie dwa pokoje do wejścia, prestiżowy adres 25977005 15790735 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 35 m2, piętro 118 z windą, w budynku z 2023r., Wola Mirów.Meble i wyposażenie w cenie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, osób ceniących życie miejskie, również jako inwestycja pod wyna...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 170 000 PLN (33 429 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15766216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne dwa pokoje z balkonem 25500339 15766216 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37,5 m2, piętro 14 bez windy, w budynku z 1970r., Wola, Koło.Po remoncie, sprzedawane z wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* przechod...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (20 541 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15848229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26935164 15848229 Mieszkanie jednopokojowe na 9 ostatnim piętrze .Mieszkanie o powierzchni 26m2 składa się z:- pokoju dziennego- oddzielnej, widnej kuchni- łazienki- przedpokoju- balkon.Lokal zadbany, gotowy do zamieszkania od zaraz.Do lokalu przynależy piwnica.W pob...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (26 538 zł/m2)

1
1
26 m2
1970
15680933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23840284 15680933 Mieszkanie 30m na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1930 roku.Budynek znajduję się na terenie zamkniętym, niedawno został ocieplony, odnowione zostały również klatki schodowe i piwnice.Lokal został wyremontowany w całości:- nowa jest instalacja ele...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (20 833 zł/m2)

1
1
30 m2
1930
15829227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje ul.Ożarowska 26617977 15829227 Posiadam do  sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,60m2, znajdujące się  na warszawskiej Woli przy ul.Ożarowskiej.  Mieszkanie znajduje się w budynku po remoncie elewacji . Budynek został ocieplony a klatka odnowiona.Mieszkanie znajduję się na pa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (17 872 zł/m2)

2
1
47 m2
1957
15888718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820833 15888718 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerKompaktowe mieszkanie z możliwością aranżacji na funkcjonalne 2 pokoje. Duże przeszklenia i balkon zapewniają dobre doświetlenie wnętrza, a ekspozycja na wewnętrzny dziedziniec gwarantuje ciszę i większy k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (24 633 zł/m2)

2
-
30 m2
2026
15851814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27020868 15851814 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker2- pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, do remontu, 35 piętro, cegła, rok budowy 1953, drzwi wejściowe metalowe antywłamaniowe. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, indywidualny węzeł cieplny, po rem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (16 887 zł/m2)

2
-
53 m2
1953
15816007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26609055 15816007 Na sprzedaż apartament przy ul. Wolska w Warszawie. Na sprzedaż apartament o powierzchni 24,53 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i holu. Apartament gotowy do zamieszkania wynajmu, urządzony z dbałością o każdy szczegół wyposa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

441 540 PLN (18 398 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15802025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26254860 15802025 Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m², położona w doskonałej lokalizacji — przy ul. Smoczej 16 w Warszawie.Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w zadbanym budynku z lat 60- tych.Nieruchomość jest świeżo po generalnym rem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 360 PLN (19 900 zł/m2)

1
-
26.4 m2
1965
15803236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26289630 15803236 Dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Towarowa Towers w pobliżu Ronda Daszyńskiego. Mieszkanie znajduje się na 21 piętrze i posiada południowo - zachodnią ekspozycję okien, z pięknym widokiem na panoramę miasta. Okna posiadają elektr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (47 561 zł/m2)

2
-
41 m2
2025
15731383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24793344 15731383 TYLKO U NAS - Oferta biura nieruchomości - pobieramy prowizję !!!Mieszkanie położone na Woli ulica Sienna 85.jest to spółdzielcze własnościowe prawo - Spółdzielnia Starówka możliwość założenie Księgi WieczystejKuchnia osobna ale ciemna - umeblowana i...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

671 550 PLN (18 500 zł/m2)

2
-
36.3 m2
1975
15560555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Od zaraz/Centrum/Metro/36m2/Loggia5m2/Klimatyzacja 21330743 15560555 Od zaraz CENTRUM Mieszkanie typu studio Z widokiem na panoramę Warszawy Loggia 5 m2 Klimatyzacja Komórka lokatorska 9 m2 Do wprowadzenia od zaraz Basen Fitness Taras widokowy METROZADZWOŃ !!! 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty)w godz. od 8.0...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (24 722 zł/m2)

1
-
36 m2
2004