• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście Jedności Narodowej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Narodowej i Jedności

Znaleźliśmy 170 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Śródmieście Wrocław

15857850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27134399 15857850 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

920 000 PLN (19 574 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15857745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27133101 15857745 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 400 000 PLN (18 182 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15709010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24348459 15709010 SŁONECZNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 OGRÓDKAMI. OSOBNA KUCHNIA.Oferta na wyłączność.Tylko w SDP Nieruchomości.Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 4 pokojowe w budynku z 2020...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

925 000 PLN (15 417 zł/m2)

4
1
60 m2
2020
15773244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25632138 15773244 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Idealne mieszkanie blisko wrocławskich uczelni - zadzwoń już dziśOtoczenie nieruchomości: Ulica Nowowiejska znajduje się w sercu wrocławskiego Śródmieścia, w dzielnicy Ołbin. To lokalizacja o doskonałej...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

509 000 PLN (14 543 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15771027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25569165 15771027 Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji PFRN Nr 28712 tel. 602 102 602Dwie kawalerki w jednym mieszkaniu po generalnym remoncie! Otoczenie nieruchomości:Ciąg pięknych, przedwojennych kamienic przy ul. Jedności Narodowej. Bezpośrednio przed budynki...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

715 000 PLN (13 491 zł/m2)

2
2
53 m2
1930
15597591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22120558 15597591 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 73 m, położone w kamienicy na Ołbinie zaledwie kilka minut od ścisłego centrum.Świetna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, klimat kamienic i doskonałą lokalizację.Ot...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (10 123 zł/m2)

3
-
73 m2
1920
15581081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21789274 15581081 WIELKA WYSPA SĘPOLNO PO REMONCIEOpiekun oferty:Daniel GutowskiLicencja PFRON: 31437Kontakt: 602 101 602Sępolno to spokojna, zielona dzielnica o willowym charakterze, fajna okolica dla rodzin oraz osób ceniących ciszę i bliskość natury. Dzięki dobre...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

759 000 PLN (14 596 zł/m2)

3
-
52 m2
1950
15575420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21646112 15575420 Przestronne, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z jadalnią, balkonem oraz dwiema łazienkami o powierzchni 99,28 m, umieszczone na 2 piętrze w kamienicy. Opiekun oferty Natalia SobczyńskaNumer licencji PFRN 31446tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

990 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
99 m2
1930
15766718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25508500 15766718 Nowoczesny lokal inwestycyjny 32,5 m w prestiżowej inwestycji Lokum Vena - z miejscem postojowym Na sprzedaż atrakcyjny, gotowy do użytkowania lokal inwestycyjny o powierzchni 32,5 m, położony w prestiżowej inwestycji Lokum Vena 2 przy ul. Poniatowsk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (18 719 zł/m2)

1
-
32 m2
2020
15660274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ekskluzywny apartament z tarasem widokowym przy Pa 23462194 15660274 Wyobraź sobie poranną kawę z widokiem na zieleń Parku Szczytnickiego, a wieczorem relaks w blasku gwiazd na Twoim prywatnym tarasie o powierzchni ponad 36 m²! Ta wyjątkowa oferta to nie tylko 2-pokojowy apartament, to styl życia w prestiżowej inwesty...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 397 197 PLN (28 514 zł/m2)

2
-
49 m2
-
14924579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowa| Centrum | 3 pok. | Dubois | Pomorska | 4798877 14924579 Sprzedam 3 pokojowe ⚡mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2⚡ - mieszkanie dostępne od zaraz, wolne od obciążeń z czystą Księgą wieczystą⚡✳️Mieszkanie rewelacyjnie zlokalizowane tuż obok wyspy Słodowej, Rynku czy też Ostrowa Tumskiego❗✳️Mieszkanie w...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (7 338 zł/m2)

3
2
68 m2
1919
15792702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26025373 15792702 Zapraszam do zakupu rozkładowego, 4-pokojowego mieszkania w centrum Wrocławia przy ul. Stanisława Dubois.LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się przy ulicy Dubois we Wrocławiu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Śródmieście, na osiedlu Nadodrze. To ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (9 947 zł/m2)

4
1
75.3 m2
1993