• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Jedności Narodowej

Znalezionych ofert: 0

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Narodowej i Jedności

Znaleźliśmy 1,512 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wrocław

15888366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810906 15888366 NOWA NIŻSZA CENA 620TYŚNa sprzedaż mieszkanie na Muchoborze Wielkim położone przy ulicy Stanisławowskiej o powierzchni 39,65m2 mieszczące się na drugiej kondygnacji w budynku z 2018roku.Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym otwartym na p...

Wrocław (Muchobór wielki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (15 637 zł/m2)

2
-
39.65 m2
2018
15638522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23020964 15638522 Oferta na wyłączność w SDP Nieruchomości!Niepowtarzalne narożne mieszkanie z tarasem położone na ostatnim piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City wybudowanym w 2022 r. Apartament posiada boczny widok na rzekę. Wyjście na taras o powierzchni ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 559 000 PLN (22 594 zł/m2)

2
-
69 m2
2022
15893713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917534 15893713 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 891 PLN (23 134 zł/m2)

1
1
29 m2
2027
15893709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27917533 15893709 Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu w okolicy ulicy Starachowickiej. Mieszkanie ma pow. 52,06m2 znajduje się na 2 piętrze ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 524 PLN (12 299 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15893718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27917528 15893718 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie z centrum Wrocławia. Mieszkanie s...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

505 739 PLN (16 858 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15893712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27917526 15893712 Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,34m2 z wyjściem na balkon o pow. 23,82m2 z niepowtarzalny...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 932 820 PLN (18 064 zł/m2)

5
1
107 m2
2026
15893711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27917518 15893711 Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2 aneksami kuchennymi o łącznej powierzchnie 97,48m2 i aż 3 balkon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 187 197 PLN (12 239 zł/m2)

5
2
97 m2
2025
15840167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26770055 15840167 Prezentujemy Państwu przestronne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76,30 mkw rozłożone na dwóch poziomach - bez skosów, znajdujące się na IIIIV p. niskiego budynku cichego i spokojnego osiedla przy ul. Róży Wiatrów.Rozkład to: parter - północn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (10 472 zł/m2)

3
-
76.3 m2
2000
15876241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27533134 15876241 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na granicy dwóch osiedli KlecinaPartynice osiedle Krzyki przy ulicy Partynickiej. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku wybudowanym w 2005 roku.W skład mieszkania wchodzą:- s...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

835 000 PLN (11 576 zł/m2)

3
1
72.13 m2
2005
15714899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24475972 15714899 Przestronne mieszkanie z przytulnym balkonem w w zielonej części Wrocławia idealne dla młodych, aktywnych osób, które cenią zdrowy styl życia, kontakt z naturą i nowoczesne rozwiązania w duchu ekologii.Opiekun oferty:Izabela Wójciktel. 602?101?602Oto...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

678 600 PLN (12 118 zł/m2)

2
1
56 m2
2025
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15785367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25877336 15785367 Komfortowe, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,83m2, znajdujące się w budynku z 2019 roku na wrocławskich Krzykach os Klecina.Opiekun oferty:Krzysztof DudekOtoczenie nieruchomości:Kameralne osiedle - Zielone Bulwary. Mieszkan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 900 PLN (14 813 zł/m2)

3
1
54 m2
2019