• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole Jedności Narodowej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Narodowej i Jedności

Znaleźliśmy 170 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Pole Psie Wrocław

15856646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27097550 15856646 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na rodzinnym osiedlu Promenady Wrocławskie.Oferta na wyłączność.Nie szukaj dalej.Wnętrze wykończ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

959 000 PLN (13 700 zł/m2)

3
2
70 m2
2020
15486269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5-pokojowe, przestronne mieszkanie blisko zieleni 19631631 15486269 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 5-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 101,75 m², położonego na 3. piętrze budynku przy ul. Łąka Mazurska. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym, rozkładowym układem pom...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

825 000 PLN (8 168 zł/m2)

5
1
101 m2
1989
15452499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18890920 15452499 Sebastian Święcicki602 101 602SDP Nieruchomości3-POKOJOWE MIESZKANIE GOTOWE DO ODBIORUWrocław, Psie Pole 53,34 m 1- piętro 2 balkony garaż podziemny komórka lokatorskaLokalizacja: Wrocław, Psie Pole (granica Polanowic i Poświętnego)Powierzchnia...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

711 650 PLN (13 427 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15858663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27152892 15858663 2 pokoje Rozkładowe Dwustronne 1 Piętro Różanka oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości!Opiekun oferty:Mateusz PoradaTel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na spokojnym i zielonym osiedlu Różanka w północnej części Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (13 390 zł/m2)

2
-
41 m2
1982
15880940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27616736 15880940 Nieruchomość znajduje się w kameralnym, dwupiętrowym ; budynku z 2004 r na Karłowicach w pobliżu szpitala - w zielonej okolicy oraz w odległości około 10 minut samochodem do Rynku Wrocławskiego. ; Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nak...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

645 000 PLN (12 170 zł/m2)

2
1
53 m2
2004
15758440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie z możliwością podziału na dwa 25320308 15758440 Bez prowizji biura i podatku PCC.Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera.Polecam komfortowe mieszkanie na gotowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego.Zalety lokalizacji:- bardzo dobry dojazd do centrum- spokojna okolica- doskonały wylot na AOW- infrastruktu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

883 440 PLN (11 938 zł/m2)

3
1
74 m2
2024
15502838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje / Top Lokalizacja / Duży balkon 19984730 15502838 3 Pokoje w centrum nad rzekąBez prowizji, bez podatku PCC 2%Допомога в отримання іпотеки - безкоштовноMieszkania składa się z:- salon z aneksem 17.47 m2- pokój 11.44 m2- pokój 9.37 m2- łazienka 3.26 m2- przedpokój 9.37 m2+ loggia 6.8 m2 oraz 3.91 m2U...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

719 397 PLN (14 388 zł/m2)

3
1
50 m2
2026
15502609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Aktuale | 2 pokoje w Topowej Lokalizacji 19981857 15502609 Bezpośrednio od dewelopera. Możliwość wykończenia pod kluczNowe mieszkanie na Starym Mieście nad Odrą z dostępem do natury i bliskością centrum!Bez prowizji, bez podatku PCC 2%Допомога в отримання іпотеки - безкоштовноMieszkania składa się z:- salon ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

543 967 PLN (16 484 zł/m2)

2
1
33 m2
2026
15738764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24912707 15738764 Mieszkanie bez podatku PCC i prowizji GOTOWENa sprzedaż 3-pokojowe BEZCZYNSZOWE mieszkanie o łącznej powierzchni 57,40 m2 (53,74 m2 plus 3,66 m2 pom. gosp.), z ogródkiem Mieszkanie gotowe- stan deweloperskiPrzedstawiamy wyjątkowe mieszkanie znajdując...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

673 000 PLN (11 807 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15402842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17756978 15402842 Opiekun Oferty:Magdalena Kowalczuk602 101 6023-pokojowe mieszkanie o metrażu 61 m2 z ogródkiem, w kameralnym bloku z windą!Bardzo atrakcyjna lokalizacja, blisko centrum Wrocławia, osiedle Poświętne. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie bliskoś...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

859 000 PLN (14 082 zł/m2)

3
-
61 m2
2017
15803373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26294060 15803373 Opiekunka ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602Unikatowe, 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na Psim PoluNowe, niezamieszkałe.Bez podatku PCCOtoczenie nieruchomości:- zielona okolica- cisza i spokój- dookoła dużo punktów handlowych i usługowych- ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

679 000 PLN (17 410 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15786760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25915053 15786760 Opiekun oferty:Aldona Kasperektel. 602 101 602Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, dwupokojowego mieszkania z miejscem postojowym ogólnodostępnym za szlabanem i dużą piwnicą - położonego w spokojnej, zielonej cz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (12 745 zł/m2)

2
1
47 m2
1992