• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto Wrocław

Znalezionych ofert: 314

15818237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649511 15818237 Opiekun oferty Monika Jaworska Licencja nr 22988tel. 602 101 602Oferta wyłącznie w SDP!Przestronne mieszkanie przy Placu Legionów róg ul. Piłsudskiego. Obecnie jeden pokój został przedzielony lekką ścianką działową na potrzeby rodziny i mieszkanie sk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

589 030 PLN (11 550 zł/m2)

2
1
51 m2
1961
15701439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24218121 15701439 BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 6023-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,59 m2, z dużym balkonem, na 8 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią wizualizacje. Wydanie klu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

938 999 PLN (16 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15700937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24205327 15700937 Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym!BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 6023-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m2, z balkonem, na parterze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia sta...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 000 PLN (14 817 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15870877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27443032 15870877 . 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem w dobrze skomunikowanej lokalizacji.Opiekun oferty:Krzysztof Dudektel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na osiedlu Przedmieście Oławskie w dzielnicy Krzyki w części miasta, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

789 000 PLN (13 150 zł/m2)

3
1
60 m2
1991
15613179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 10 pokojowe 22471752 15613179 Zapraszam do zapoznania się z wielopokojową, przestronną nieruchomością w kamienicy na Podwalu Mieszkanie do remontu, w ofercie zamieszczono 1 wizualizację. Opiekun oferty:Marta Woźniczka Nr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ta k...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

10
3
206 m2
1900
15437676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18543389 15437676 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z czterech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na pierwszym piętrze w...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (25 342 zł/m2)

4
-
73 m2
1910
15400927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 17709752 15400927 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z pięciu modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na trzec...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 970 000 PLN (17 909 zł/m2)

6
-
110 m2
1919
15723606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24634454 15723606 Trzypokojowa nieruchomość na klimatycznym Ostrowie Tumskim, przy placu Katedralnym. Po generalnym remoncie, dostępna od zaraz. Opiekun oferty:Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ostrów Tumski to wizytówk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (19 212 zł/m2)

3
1
52 m2
1905
15723880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24643899 15723880 Gotowe, kameralne 3 pokoje w sercu Wrocławia Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Doskonale skomunikowane z każdą częścią Wrocławia....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 000 PLN (12 182 zł/m2)

3
1
55 m2
1900
14681349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 47725 14681349 Zapraszam na prezentację oraz do zakupu nowoczesnego Apartamentu w SKY TOWER.Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest w okolicach nowego centrum bizn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 000 PLN (33 019 zł/m2)

3
-
106 m2
2012
15855919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078856 15855919 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z trzech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na III piętrze kamienicy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
3
60 m2
2025
15824487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649564 15824487 Mieszkanie GOTOWE! zapraszam na prezentacjeOpiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Szczepin to dobrze skomunikowana dzielnica Wrocławia, łącząca bliskość centrum z wygodą codziennego życi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (15 725 zł/m2)

2
1
40 m2
1971