• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 540

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15868798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27390864 15868798 Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

707 608 PLN (13 608 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15861575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27208168 15861575 Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

821 238 PLN (13 919 zł/m2)

3
2
59 m2
2026
15848095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26932992 15848095 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 707 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15879157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27609168 15879157 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Stabłowice to spokojne, zielone osiedle położone w zachodniej części Wrocławia, idealne dla osób szukających harmonii między miejskim komfortem a bliskością natury. Okolica wyr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

920 000 PLN (13 939 zł/m2)

3
1
66 m2
2021
15815669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649494 15815669 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI - NIE SZUKAJ DALEJ!Otoczenie nieruchomości: Psie Pole to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Wrocławia, łącząca miejski charakter z kameralną atmosferą i dużą ilością zielen...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

684 000 PLN (12 906 zł/m2)

3
1
53 m2
2009
15888635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819074 15888635 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki (WUWA 2) przy ul. Szczedronia we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej przestrzeni do życia w spokojnej...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 667 zł/m2)

4
-
69 m2
2025
15867983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27360485 15867983 Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość usytuowana jest przy kameralnej ulicy, co gwarantuje wyjątkową ciszę i prywatność, mimo lokalizacji w sercu Wrocławia.W bezpośrednim sąsiedztwi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (13 068 zł/m2)

4
-
88 m2
2000
15858323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Krzyki | blisko UE | winda | Inwestycyjne 27146274 15858323 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45,45 m², położonego przy ul. Energetycznej we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą i stano...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (13 756 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15403565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17767735 15403565 Przedstawiam ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania o pow. 49,66 m2 położonego we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole, ul.Litewska. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8-piętrowym budynku z windą z 2008 roku. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

570 000 PLN (11 633 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15889948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864961 15889948 ul. Klimasa, Osiedle di TreviNowoczesne, przestronne, bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,80 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2017 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym składa ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (14 293 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15889897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863212 15889897 ul. Głubczycka okolice, Księże MałeNowoczesne, przestronne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 47 mkw. z balkonem w budynku z 2012 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym składa się z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (13 596 zł/m2)

2
1
47 m2
2012