• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Ząbki

Znalezionych ofert: 50

15881149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27624780 15881149 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. SkrajnejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72,81m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym (30,61m2...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

750 000 PLN (10 301 zł/m2)

3
1
72.81 m2
2011
15884175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695921 15884175 3-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86m2 składa się z:- salonu, - 2 sypialni, - kuchni, - łazienki, - garderobyMieszkanie własnościo...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

989 000 PLN (11 500 zł/m2)

3
1
86 m2
2005
15884354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27699585 15884354 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. ZielenieckiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkon,Mi...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

519 000 PLN (12 975 zł/m2)

2
1
40 m2
1998
15883381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675050 15883381 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Wiosennej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,8m2 składa się z:-salonu,-drugiego pokoju (obecnie pok...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

750 000 PLN (12 755 zł/m2)

2
1
58.8 m2
2009
15883380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675049 15883380 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,5m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-łaz...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

675 000 PLN (12 617 zł/m2)

3
1
53.5 m2
2006
15882160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657888 15882160 3-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. AndersenaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56,12m2. Układ:- korytarz: 5,51 m2,- łazienka: 4, 37 m2,- salon z aneksem kuchennym: 24,05 m2,- p...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

864 248 PLN (15 400 zł/m2)

3
1
56.12 m2
2018
15881991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27653813 15881991 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. PowstańcówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,9m2 początkowo było 2-pokojowe, obecnie została wybur...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

670 000 PLN (13 427 zł/m2)

1
1
49.9 m2
2012
15883733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675548 15883733 3-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Powstańców BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2.Mieszkanie posiada 2 łazienki (5m² ), 2 sypialni na 2 poziomie 11 i 12 m². Pod schodami je...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

760 000 PLN (10 556 zł/m2)

3
1
72 m2
1999
15882120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657498 15882120 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Orlej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-salon z otwartą kuchnią – 23 m2,-ustawna s...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

639 000 PLN (13 041 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15876610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27542249 15876610 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. PowstańcówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65,42m2. W skład mieszkania wchodzą:- salon 20 m2;- kuchnia ...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

998 000 PLN (15 255 zł/m2)

3
1
65.42 m2
2015
15877092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562214 15877092 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Andersena BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon-otwartej, widnej kuchni,-...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

660 000 PLN (12 692 zł/m2)

2
1
52 m2
2010
15878103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588317 15878103 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu z aneksem k...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

565 000 PLN (8 561 zł/m2)

3
1
66 m2
2003