• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Zabrze Sierotki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sierotki

Znaleźliśmy 39 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Zabrze

15716912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24522654 15716912 Zabrze Grzybowice ul. Witosa Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 20,97m2 usytuowanego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokal składa się z: - Przedpokoju z Aneksem Kuchennym(lodówka, mikrofalówka, płyta...

Zabrze (Grzybowice) (Śląskie, gm. Zabrze)

175 000 PLN (8 750 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15275904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14475244 15275904 Odwiedź naszą najnowszą ofertę na rynku nieruchomości, tylko u nas!Mam przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywne mieszkanie, które znajduję się w kamienicy przy ulicy Lutra w Zabrzu. To przestronne mieszkanie o powierzchni 106,60 m2, położone na ...

Zabrze (Centrum południe) (Śląskie, gm. Zabrze)

897 000 PLN (8 415 zł/m2)

3
2
106.6 m2
-
15729286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24774414 15729286 3 pokoje z potencjałem – Zabrze CentrumMieszkanie z potencjałem – 3 pokoje, 63 m², Zabrze CentrumZapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 63 m², zlokalizowanego w sercu Zabrza – przy ul. Chodkiewicza. To doskonała p...

Zabrze (Centrum południe) (Śląskie, gm. Zabrze)

295 000 PLN (4 683 zł/m2)

3
1
63 m2
1970
15678008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23807084 15678008 Słoneczne, 2- pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Zabrzu przy ul. TatarkiewiczaNieruchomość o powierzchni 52,5m2 mieści się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, położonym z dala od ruchliwej ulicy.Wejście do klatki zabezpieczone domofonem.* Wokół bloku za...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

290 000 PLN (5 577 zł/m2)

2
1
52 m2
1970
15757403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25301216 15757403 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,7 m2, które mieści się w Zabrzu (dzielnica Helenka) przy ul. Witkacego.Lokal znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku po termomodernizacji.* 1,4 km od ŚUM* Czynsz: 440 zł (170 zł stanowi fundusz remontow...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

170 000 PLN (4 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1955
15865456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27300263 15865456 Cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu - osiedle Borsiga 60 m² 1 piętro kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy na osiedlu Borsiga w ...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

295 000 PLN (4 917 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15863690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27254756 15863690 Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum Zabrza. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 3,10 m2 oraz zaadaptowana część wsp&amp...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

385 000 PLN (7 000 zł/m2)

2
-
55 m2
1970
15865923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie na os. Kopernika 27305377 15865923 EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika.LOKALIZACJA:Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki dojazd do centrum oraz dostęp do głównych dróg i transportu publicznego.W...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

331 000 PLN (6 365 zł/m2)

2
1
52 m2
1982
15705996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24295817 15705996 Mieszkanie z dużym potencjałem 160 m² Zabrze Biskupice Na sprzedaż przestronne mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na pograniczu Zabrza i Bytomia, w dzielnicy Biskupice.Powierzc...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

320 000 PLN (2 013 zł/m2)

4
1
159 m2
1928
15865053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27282570 15865053 Szukasz wyjątkowego mieszkania do zamieszkania bez ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych, do wprowadzenia 'od tak', w niskim bloku (teren zamknięty), z miejscem parkingowym ? Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,17 m2 d...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

319 000 PLN (6 787 zł/m2)

2
1
47 m2
2012
15891309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894435 15891309 Zabrze, ul. Klonowa - tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać!2 pokoje balkon 2 piętro w bloku z windą 47,22 m²Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 47,22 m², położone na 2 piętrze w spokojnej okolicy Zabrza przy ul. Kl...

Zabrze (Centrum) (Śląskie, gm. Zabrze)

289 000 PLN (6 149 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15762236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25400929 15762236 Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego blokusegmentu w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Zabrza - ul. G...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

259 000 PLN (4 047 zł/m2)

4
-
64 m2
-