• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Zgorzelec

Znalezionych ofert: 36

15795116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26090076 15795116 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim idealne jako inwestycja pod wynajem . Mieszkanie położone jest na parterze budynku oddanego do użytku w 2025 roku. Pow...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15595990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22088967 15595990 OBNIŻKA CENY! 385 000 zł TERAZ 320 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu zlokalizowanego na Osiedlu Zachód w Zgorzelcu. Mieszkanie rozkładowe 3 pokojowe położone jest na wysokim parter...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

320 000 PLN (5 517 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15834164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27036966 15834164 TERAZ TYLKO 260 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Centralnym w Zgorzelcu! Nieruchomość o pow. 42,22 m2 położona przy ul. Tuwima na IV piętrze bloku. W skład ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

260 000 PLN (6 190 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15852556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27036294 15852556 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania przestronne 5 pokojowe mieszkanie na parterze! Powierzchnia lokalu mieszkalnego wynosi 84 m2 i obejmuje pokój dzienny z balkonem, 4 sypialnie, kuchnię, łazienkę, osobne WC oraz przedpokój. Do...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

479 000 PLN (5 702 zł/m2)

5
-
84 m2
-
15673334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23706731 15673334 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie stanowiące całą jedną kondygnację budynku. Nieruchomość w bardzo pożądanej lokalizacji Zgorzelca - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Paderewskiego, przy ul. Moniu...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

479 000 PLN (6 942 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15636242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22957025 15636242 NOWA NIŻSZA CENA 349 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na II piętrze bloku przy ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu. Powierzchnia lokalu wynosi 56,22 m2 i obejmuje 2 pokoje, kuchnię, duż...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

349 000 PLN (6 232 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15856548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27092714 15856548 Biuro Metrohouse prezentuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca, w zadbanej i odświeżonej kamienicy na 3. piętrze.Lokal, o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych to 59,58 m², składa s...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

250 000 PLN (4 237 zł/m2)

2
1
59 m2
1900
15841465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26789890 15841465 Klimatyczne na poddaszu 3 pokojowe mieszkanie położone w Zgorzelcu, w środkowej części ulicy Czachowskiego. Mieszkanie po częściowym remoncie. Położone jest na IV piętrze. W pomieszczeniach występują skosy nadające nieruchomości przytulny klimat. ...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15292646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 14965078 15292646 Najbardziej pożądana w mieście lokalizacja, duży słoneczny balkon to niepodważalne atuty oferty sprzedaży 4 pokojowego mieszkania położonego w Zgorzelcu przy ulicy Batorego. Jego powierzchnia wynosi 70,6 m kw i obejmuje duży pokój dzienny z wyj...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

497 000 PLN (7 100 zł/m2)

4
-
70 m2
-
15807136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26362417 15807136 Oferujemy do kupienia nieduże, atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu Nova Północ w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Lokal o pow. 38,39 m2 położony na 2 piętrze 4- piętrowego nowoczesnego budynku z windą. Blok oddan...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

370 000 PLN (9 737 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15723244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24631929 15723244 Po remoncie, do wydania od zaraz, w centrum miasta słoneczna kawalerka przerobiona na 2 pokoiki. Położona w Zgorzelcu przy ul. Boh. II AWP na IV piętrze w budynku wielorodzinnym. Powierzchnia lokalu wynosi 26,06 m2 i obejmuje 2 niewielkie pokoiki, ku...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

225 000 PLN (8 654 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15870068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27418425 15870068 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Na sprzedaż dwa lokale położone na tej samej kondygnacji, posiadające wspólne wejście, co stwarza możliwość ich funkcjonalnego połączenia i użytkowania jako jednej całości. Pierwszy z lokali (po lewej stronie bu...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

459 000 PLN (3 586 zł/m2)

4
-
128 m2
-