• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Zielona Góra Ludowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ludowa

Znaleźliśmy 15 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Góra Zielona

15710304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24373179 15710304 OFERTA TYLKO W METROHOUSE!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!!Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku, położone na spokojnym osiedlu w sąsiedztwie lasu i terenów zielonych. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury o...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

355 000 PLN (6 961 zł/m2)

2
1
51 m2
1997
15631114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22865578 15631114 Tylko u nas!Zapraszamy do zapoznania się z propozycją dla tych, którzy cenią sobie klimat ścisłego centrum, ale lubią też trochę przestrzeni i swobody. Oferujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55,55m², w kameralnym, czterorodzinnym budynku . R...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

345 000 PLN (6 211 zł/m2)

3
1
55.55 m2
1930
15875828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527601 15875828 Świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Zielonej Góry. Lokal nie wymaga żadnych nakładów – idealny do natychmiastowego wprowadzenia.Centralnym punktem mieszkania jest ja...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

420 000 PLN (8 917 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15875693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527593 15875693 Jeżeli szukasz mieszkania, które realnie wyróżnia się światłem, ekspozycją i prywatnością, ta oferta zasługuje na Twoją uwagę. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,52 m², położone na ostatnim, 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Lu...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

500 000 PLN (10 748 zł/m2)

3
1
46.52 m2
2025
15693910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24072839 15693910 Mieszkanie na starówce! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję!TYLKO W METROHOUSE!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38,2m2 w Zielonej Górze przy Alei Niepodległości. Lokal znajduje się na 2. piętrze w przedwojennej kamieni...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

360 000 PLN (9 474 zł/m2)

2
1
38 m2
1924
15811923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26444848 15811923 Wyjątkowe, przestronne i słoneczne mieszkanie na Osiedlu Leśnym natura tuż za oknem!OKAZJA. OBNIŻKA CENY!Oferujemy na sprzedaż przestronne, ustawne i w pełni wyposażone mieszkanie, które zachwyca idealnym stanem technicznym i wysoką jakością wykończ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

719 000 PLN (8 877 zł/m2)

3
1
81 m2
2008
15476466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19415695 15476466 ...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

470 000 PLN (7 242 zł/m2)

2
1
64.9 m2
1939
15888431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814065 15888431 Oferujemy do sprzedaży duże mieszkanie na osiedlu Malarzy w Zielonej Górze.OFERTA TYLKO W METROHOUSE!Mieszkanie stanowi część domu i znajduje sie na I piętrze budynku przy ulicy Wyczółkowskiego w Zielonej Górze. Jego powierzchnia to blisko 120 m2. Po...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

750 000 PLN (6 356 zł/m2)

4
2
118 m2
1997
15476462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19415686 15476462 W ofercie naszego biura znajduje się mieszkanie na nowo powstającym Osiedlu w Zielonej Górze, które będzie kompleksem 2-ch budynków mieszkalnych wielorodzinnych.Mieszkanie położone jest na 1-szym piętrze budynku. Na powierzchni 56,48 m2&...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

473 867 PLN (8 390 zł/m2)

3
1
56.48 m2
2023
15887929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27797554 15887929 Syndyk prowadzący postępowanie upadłościowe osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza drugi przetarg ofertowy pisemny na sprzedaż udziału ½ w prawie do lokalu mieszkalnego położonego w Zielonej Górze Osiedle Pomorskie 4C4, usyt...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

114 000 PLN (2 345 zł/m2)

2
-
48.62 m2
-
15790210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25957916 15790210 Wyjątkowa nieruchomość w sercu Zielonej Góry 79,5 m² możliwości!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania położonego tuż przy Starym Rynku, w jednej z urokliwych, zabytkowych kamienic. To idealne miejsce dla osób ceniących klima...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

395 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
2
79 m2
1930
15476467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19415690 15476467 W ofercie naszego biura znajduje się mieszkanie na nowo powstającym Osiedlu w Zielonej Górze, które będzie kompleksem 3-ch budynków mieszkalnych wielorodzinnych.Mieszkanie położone jest na parterze budynku. Na powierzchni 67,65 m2 r...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

567 583 PLN (8 390 zł/m2)

3
1
67.65 m2
-