• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 550

15719119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24561806 15719119 Sprzedam wyjątkową nieruchomość inwestycyjną w samym sercu PŁOCKA.Działka narożna 1410m2 z dwoma budynkami - domem mieszkalnym(220m2+80 m2piwnice) oraz nowoczesnym pawilonem usługowym 220m2.Obiekt w pełni uzbrojony,z trzema zjazdami,prywatnym parking...

Płock (Mazowieckie, gm. Płock)

3 990 000 PLN (18 136 zł/m2)

5
1
220 m2
1930
15771965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25597452 15771965 Lokalizacja: Chrzanów , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami publicznymi z dopuszczonym ruchem samochodów ciężarowych. W sąsiedztwie hale produkcyjno-magazynowe.Powierzchnie:Powierzchnia działki: 2 381m2Budynek: Maga...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

7 380 000 PLN (7 893 zł/m2)

1
-
935 m2
2025
15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN (1 048 zł/m2)

-
-
10021 m2
-
15863093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27238438 15863093 Sprzedam dwie piękne działki Milanówek Polesie WKD jedna działka 1545 m2 obok działki o podobnych parametrach na której rozpocznie się budowa domów,media znajdują się drodze ul.Brwinowskiej,bliskość całej infrastruktury cisza spokój a zarazem kolejka...

Milanówek (Polesie) (Mazowieckie, gm. Milanówek)

901 167 PLN (583 zł/m2)

-
-
1545 m2
-
15872479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27494304 15872479 Atrakcyjny teren inwestycyjny pod zabudowę usługową o powierzchni 3,291 ha w Oświęcimiu Przedmiotem oferty sprzedaży jest niezabudowany obszar o całkowitej powierzchni 3,291 ha. Oferowana nieruchomość składa się z dw&oa...

Oświęcim (Małopolskie, gm. Oświęcim)

8 900 000 PLN (270 zł/m2)

-
-
32910 m2
-
15888054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem +garaż + komórka lokatorska 27801527 15888054 Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na prestiżowym osiedlu Platinum II w Grodzisku Mazowieckim. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2023 roku (z windą).Najważniejsze atuty mieszkania:-Przes...

Grodzisk Mazowiecki, Chrzanowska 35

750 000 PLN (13 889 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15885390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w centrum 27728429 15885390 Do sprzedania urządzone i wyposażone mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, uczelnie wyższe i galerie handlowe. Dużym atutem jest także bliskość ulicy Piotrkowskiej. Obecnie mieszkanie jest wynajmo...

Łódź (Łódź-Widzew), ul. Nawrot 56

200 000 PLN (10 899 zł/m2)

1
1
18.35 m2
1900
15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15885311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Lokal Inwestycyjny Wykończony pod Klucz | Zarządzany i Zarabiający 27722734 15885311 Nowy lokal inwestycyjny na warszawskiej Pradze-Południe wykończony i w pełni wyposażony przygotowany pod wynajem.PARAMETRY:- Powierzchnia: 21,16 m²- Układ: kawalerka (1 pokój z aneksem kuchennym + łazienka)- Piętro: 2- Stan: gotowy, wykończony pod kl...

Warszawa (Praga-Południe), Grochowska

463 254 PLN (21 893 zł/m2)

1
1
21.16 m2
2026
15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15876335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w górach 27535480 15876335 Sprzedam studio widoczne na zdjęciach w górskiej miejscowości Zwardoń.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na własny użytek lub jako inwestycja na najem krótko lub długo terminowy.Studio w stanie deweloperskim ok.18m2 w pomieszczeniu: instala...

Zwardoń, Do Zgody 12

88 000 PLN (4 889 zł/m2)

1
1
18 m2
1995
15867180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupoziomowe wraz z wyłącznym miejscem postojowym 27337002 15867180 Pilna sprzedażW sprzedaży ➡️dwupozimowe mieszkanie w Redzie przy ul. Noskowskiego (Betlejem) z 2021 roku. Z wyłącznym naziemnym miejscem postojowym na terenie zamkniętego osiedla. Idealne dla 1 lub 2 osób. Powierzchnia użytkowa: 45,52m2....

Reda, Noskowskiego-Betlejem

530 000 PLN (11 643 zł/m2)

3
2
45.52 m2
2021