• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 164

15845451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ośrodek Mazury 6,5 ha, 35 pokoi, 1356m2 26861377 15845451 Rezydencja parkowa Obszar Natura 2000 Zaplecze medyczne gotowe do działania Basen i strefa Wellness Potencjał dalszej rozbudowyNa sprzedaż wyjątkowy zespół obiektów o funkcji rezydencyjnej, hotelowej, medycznej i rekreacyjnej, usytuowany na dział...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

6 960 000 PLN (5 133 zł/m2)

12
-
1356 m2
2000
15849887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26982185 15849887 MIKOŁÓW 3377 m² TERENU INWESTYCYJNEGO BUDYNEK USŁUGOWY PLAC DLA FIRM Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość inwestycyjna w Mikołowie Bujakowie, przygotowana pod działalność gospodarczą. Teren o powierzchni 3377 m² wra...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN (9 055 zł/m2)

11
-
127 m2
2020
15731898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24796918 15731898 Na sprzedaż dwupak inwestycyjny żabka + sklep odzeżowy, świeże umowy najmu POI 8,5%.Czynsz najmu łącznie 5300 zł.Po stronie właściciela dodatkowo 250 zł. podatek od nieruchomości.Zapraszam do kontaktu.Powyższa propozycja nie jest ofertą handlową w ro...

Suchań (Zachodniopomorskie, gm. Suchań)

679 000 PLN (3 178 zł/m2)

1
-
213.66 m2
1995
15896222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27973194 15896222 OFERTA INWESTYCYJNAPakiet 4 mieszkań - Warszawa Ursynów, ul. PileckiegoAparthotel lokale niemieszkalne o funkcji mieszkalnej Gotowy produkt inwestycyjny z operatorem najmuNajważniejsze informacje* 4 mieszkania po około 37 m² wykończone i wyposażone*...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

704 900 PLN (19 000 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2024
15818567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26643048 15818567 Do sprzedaży Bank Pekao S.A. oferuje nieruchomość gruntową zabudowaną czterokondygnacyjnym budynkiem o funkcji biurowo-usługowej o trzech kondygnacjach nadziemnych oraz jednej podziemnej. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 1.588,30 m2.W skład...

Łobez (Zachodniopomorskie, gm. Łobez)

1 750 000 PLN (1 102 zł/m2)

1
-
1588.3 m2
-
15784813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25862116 15784813 Polecam posiadłość Agroturystka, niedaleko Mikołajek Pomorskich za Sztumem w niewielkiej miejscowości Krasna Łąka .Budynek biznesowy z dwoma dużymi salami i zapleczem kuchennym , cały czas jest prowadzona działalność imprez weselnych itp., obecnie c...

Krasna Łąka (Pomorskie, gm. Mikołajki Pomorskie)

829 000 PLN (1 382 zł/m2)

4
-
600 m2
1980
15864497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Doskonała lokalizacja, blisko morza 27268524 15864497 Gdynia Orłowo! Na sprzedaż świetnie położony i funkcjonalny budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 188 m², z szybkim dojazdem do całego Trójmiasta. Doskonały na siedzibę firmy, biura, gabinety i inną działalność gospodarczą. Kameralna, willowa...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 290 000 PLN (12 181 zł/m2)

5
-
188 m2
1998
15726210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695104 15726210 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 7 w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa z się z hali usługowo - magazynowej oraz z części socjalno - biurowej, powierzchni użytkowej 530,55 m2 (prawo własn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

11
-
530 m2
-
15761225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25374167 15761225 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Pensjonat na sprzedaż - Góra Chełm, Myślenice Na sprzedaż pensjonat o powierzchni całkowitej około 480 m², położony na działce o powierzchni 44 ary, w malowniczej okolicy Góry Chełm w Myślenicach. Budyne...

Myślenice (Chełm) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 999 000 PLN (4 165 zł/m2)

11
-
480 m2
1992
15534510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20699339 15534510 Sprzedaż Prawa Wieczystego Użytkowania Działki nr 21251  - Radlin, ul. Rybnicka &124; 6520 m2  Na sprzedaży nieruchomość w Radlinie przy ul. Rybnickiej. Przedmiotem oferty prawo wieczystego użytkowania działki numer 21251 i powierzchni około 6520...

Radlin (Śląskie, gm. Radlin)

1 600 000 PLN (5 674 zł/m2)

11
-
282 m2
-
15896186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27971516 15896186 Opiekun oferty:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Szukasz miejsca, które pozwoli zwolnić tempo życia i jednocześnie daje realny potencjał biznesowy?Prezentuję wyjątkową nieruchomość położoną tuż obok Zagórza Śląskiego i Jeziora ...

Zagórze Śląskie (Dolnośląskie, gm. Walim)

2 700 000 PLN (327 zł/m2)

11
-
8258 m2
1920
15855940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27080634 15855940 Sprzedaż Obiekt Komercyjny &124; Racibórz Częstochowska &124; Obiekt - 664,50 m2 &124; Działka 2451 m2 Do sprzedaży nieruchomość w Raciborzu przy ul. Częstochowskiej 8. Przedmiotem oferty jest prawo wieczystego użytkowania działki numer 2...

Racibórz, Częstochowska

3 850 000 PLN (5 798 zł/m2)

1
1
664 m2
-