• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 165

15896186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27971516 15896186 Opiekun oferty:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Szukasz miejsca, które pozwoli zwolnić tempo życia i jednocześnie daje realny potencjał biznesowy?Prezentuję wyjątkową nieruchomość położoną tuż obok Zagórza Śląskiego i Jeziora ...

Zagórze Śląskie (Dolnośląskie, gm. Walim)

2 700 000 PLN (327 zł/m2)

11
-
8258 m2
1920
15855940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27080634 15855940 Sprzedaż Obiekt Komercyjny &124; Racibórz Częstochowska &124; Obiekt - 664,50 m2 &124; Działka 2451 m2 Do sprzedaży nieruchomość w Raciborzu przy ul. Częstochowskiej 8. Przedmiotem oferty jest prawo wieczystego użytkowania działki numer 2...

Racibórz, Częstochowska

3 850 000 PLN (5 798 zł/m2)

1
1
664 m2
-
15896172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 domy na wynajem wakacyjny, 800 m do morza 27971162 15896172 TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!Kameralne 4 domy o powierzchni ok. 40 m2: dwa wolnostojące, jeden w zabudowie bliźniaczej - na granicy Rewy i Mostów, ul. Księżycowa, posadowione na zagospodarowanej działce o powierzchni 1017m2, to idealna propozyc...

Rewa (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 299 000 PLN (8 119 zł/m2)

12
-
160 m2
-
15883024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673268 15883024 Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy – Kamień Pomorski, centrumOferujemy na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 32,84 m², zlokalizowany w centrum Kamienia Pomorskiego, w otoczeniu zabudowy mieszkalno-usługowej.Nieruchomość położ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

247 000 PLN (7 521 zł/m2)

2
-
32.84 m2
1995
15582974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt inwestycyjny- 4km od S7 21837794 15582974 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Obiekt idealny na prowadzenie wszelkiej działalności produkcyjnej !Budynek przemysłowy znajdujący się na działce o pow. 1680m2, kt...

Ostaszewo (Pomorskie, gm. Ostaszewo)

999 999 PLN (1 961 zł/m2)

11
-
510 m2
1997
15582978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt inwestycyjny- 4km od S7 21837793 15582978 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Obiekt idealny na prowadzenie wszelkiej działalności produkcyjnej !Budynek przemysłowy znajdujący się na działce o pow. 1680m2, kt...

Ostaszewo (Pomorskie, gm. Ostaszewo)

999 999 PLN (1 961 zł/m2)

11
-
510 m2
1997
15823003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641661 15823003 Na sprzedaż parterowy lokal usługowo-handlowy położony w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal o pow. 44,46m2: - Sala obsługi 1: 14,91 m2 - Sala ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
1
44 m2
1910
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15499553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Warsztat / magazyn z domem mieszkalnym 19920204 15499553 Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową (lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w miejscowości Jagatowo zaledwie 7 k...

Jagatowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 650 000 PLN (5 500 zł/m2)

3
-
300 m2
2010
15499556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Warsztat / magazyn z domem mieszkalnym 19920208 15499556 Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową ( lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w miejscowości Jagatowo zaledwie 7 ...

Jagatowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 650 000 PLN (5 500 zł/m2)

3
-
300 m2
2010
14956089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w Centrum Sopotu z dużym potencjałem 5563154 14956089 Przedmiotem sprzedaży jest lokal z funkcją usługową zlokalizowany w samym sercu Sopotu.LOKALIZACJA:Lokal usytuowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Sopotu, między Gdynią a Gdańskiem. Miejsce idealnie skomunikowane, w promieniu 100 metrów prz...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 200 000 PLN (8 730 zł/m2)

6
-
252 m2
1910
15869970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27413991 15869970 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż nieruchomość w Tczewie przy ul. 30 Stycznia to połączenie doskonałej lokalizacji, rozwiniętej infrastruktury i dużego potencjału inwestycyjnego.Wirtualny spacer po nieruchomości : https:doroch.plbptczew_300125t...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

6 500 000 PLN (1 304 zł/m2)

11
-
4986 m2
1975