• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 545

12935088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23347 12935088 4- POKOJOWE DOCHODOWE MIESZKANIE, ŁADNA KREMOWA KAMIENICA, UL GŁOGOWSKA, BLISKO PARK WILSONA Mieszkanie mieści się w pięknej kompleksowo wyremontowanej, kamienicy. (elewacja, piony, instalacje, dach, klatka schodowa ok 10 lat temu) LOKALIZACJA idealn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 090 800 PLN (11 018 zł/m2)

5
1
99 m2
1920
15614595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22495028 15614595 Zamieszkaj w centrum Poznania, Wilda, idealna lokalizacja blisko zieleni i miejskiego życia! w sprzedaży różne powierzchnie, zapytaj!Nowoczesne 28 m² z balkonem idealnym jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod mieszkanie, także na platformach tak...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

474 000 PLN (16 929 zł/m2)

1
1
28 m2
2025
15885717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27739794 15885717 Wygodne 4 pokoje z ogrodem na Podolanach Mieszkanie 4 pokojowe, powierzchnia ok.93m2 usytuowane na parterze z dużym ogrodem ok.140m2 na wyłączny użytek. Przestronne lokum gotowe do wprowadzenia się. Idealna propozycja dla osób ceniących dostęp do wła...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 090 000 PLN (11 720 zł/m2)

4
2
93 m2
2012
15851654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27015649 15851654 Osiedle Kopernika to przykład typowego osiedla wielkiej płyty. Zwarte, funkcjonalne, dobrze skomunikowane z dużą ilością zieleni, z własną infrastrukturą usługową oraz dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej na poznańskim Grunwaldzie.M I E S Z K A...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

574 000 PLN (10 214 zł/m2)

3
1
56.2 m2
1977
15886361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27754564 15886361 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Gąsiorowskich 4 (Blok z 2019 roku) Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 55,53 m2 położone jest na 4 piętrze bloku z windą i użytkowane jest pod dzi...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

645 000 PLN (11 617 zł/m2)

3
1
55.52 m2
2019
15878180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27590275 15878180 Na sprzedaż ładne mieszkanko na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Promienistej.W pełni wyposażona kuchnia z oknem na zachód.Przestronny, umeblowany pokój z pojemną szafą w zabudowie i wyjściem na balkon od strony południowej.Wygodny przedpokój z wies...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

349 000 PLN (13 960 zł/m2)

1
1
25 m2
1965
15886323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27753274 15886323 Polecam duże mieszkanie jednopokojowe , o powierzchni  całkowitej 46,10 m2, położone na parterze w kamienicy w Poznaniu, przy ulicy R. Traugutta. Samodzielny lokal mieszkalny z księgą wieczystą - pełne prawo własności bez żadnych obciążeń. Powier...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

316 000 PLN (6 870 zł/m2)

1
1
46 m2
1905
15860773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184210 15860773 Nowoczesne mieszkanie przy zielonych terenach Cybiny i jeziora Maltańskiego – gotowe do wprowadzeniaSzukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pary, w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum i galerii handlowych...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

895 000 PLN (13 058 zł/m2)

3
-
68.54 m2
2022
15866826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27329299 15866826 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBEZPIECZNA TRANSAKCJA Z LICENCJONOWANYM I UBEZPIECZONYM POŚREDNIKIEMDzień dobryMam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży urokliwie położonego mieszkania w spokojnej i zielonej dzielnicy Poznan...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

385 000 PLN (10 132 zł/m2)

2
-
38 m2
1980
15778108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25742391 15778108 Polecam na sprzedaż ciekawą ofertę inwestycyjną. Bardzo dobrze funkcjonujący lokal, w nowym kompleksie, wynajmowany na zasadzie najmu krótkoterminowego. Całość w chwili obecnej obsługiwana przez firmę zarządzającą (obsługa najmu, sprzątanie), ist...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

446 341 PLN (19 406 zł/m2)

1
-
23 m2
2023
15884417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701825 15884417 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15849988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26984208 15849988 Kontakt i prezentacja: Katarzyna Trębacz - tel. 791 444 630 Oferta bez prowizji! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w malowniczej okolicy nad Wartą. To miejsce, które zachwyci każdego miłośnika przyrody i spokoju, oferując piękne widoki na r...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

461 769 PLN (11 840 zł/m2)

2
-
39 m2
2025