• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 545

15224883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176965 15224883 OSTATNI DOMEK!SMOCHOWICE- KAMERALNY SEGMENT SZEREGOWCA, Z OGRODEM, SŁONECZNY POŁUDNIOWY TARAS, MIEJSCA PARKINGOWE Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ?Domek 4 pokojowy o podwyższonym standardzie o pow uż 96,30 mkw c...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2023
15860900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27187473 15860900 Zapraszam do zakupu mieszkania 4-pokojowego na os.Lecha w Poznaniu, dzielnica Chartowo Mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw położone jest na 4 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 1975r. Mieszkanie ma układ dwustronny rozkładowy. 4 niezależne pok...

Poznań (Chartowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

549 000 PLN (8 446 zł/m2)

4
-
65 m2
1975
15853390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27049677 15853390 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu.Ta nieruchomość położona jest na PIERWSZYM ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (10 442 zł/m2)

2
-
43 m2
1967
15885290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722227 15885290 Zapraszam do zakupu pięknie wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania na Os. Powstań Narodowych 43. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej. Stan prawny gruntu jest uregulowany Mie...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

429 000 PLN (15 321 zł/m2)

2
-
28 m2
1974
15889114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2 pokoje po generalnym remoncie | 45 m² | wys. 2,8 m | piwnica + strych | parking za szlabanem 27843763 15889114 Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Przybyszewskiego. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.Wnętrze zostało urządzone w funkcjonalny...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Przybyszewskiego

579 000 PLN (12 867 zł/m2)

2
1
45 m2
1950
15889067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842478 15889067 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego, wykończonego w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły mieszkania o pow. 42,7 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie jest bardz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

637 000 PLN (14 814 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15177187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11742573 15177187 APARTAMENT o powierzchni 131,48 mkw z widokowym, słonecznym tarasem ( ponad 100 mkw ) na Wartę, Katedrę, Ostrów Tumski, Lokal mieści się w prestiżowej lokalizacji- (ul Szyperska) budynek z inwestycji znanego dewelopera z 2005 r, posiada 2 windyPomies...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
2
131 m2
2005
15888691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820826 15888691 Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (Nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Z salonu wyjście na duży balkon - duże okno balkonowe w pełni...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (13 906 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
15888689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820825 15888689 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15129337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496747 15129337 Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb! Przedstawiona oferta jest przykładowa, może się różnić ceną, układem i metrażemW ofercie różne układy mieszkańNowe mieszkanie 4- pokojowe, do własnej aranżacji, miejsce postojowe lokal skład...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

732 917 PLN (9 904 zł/m2)

4
1
74 m2
2024
15129334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496746 15129334 MIESZKANIE 4 -POKOJOWE, 4P4 , STAN DEWELOPERSKI, BEZ PCCW OFERTCIE: mieszkanie, projekt aranżacyjny, Smart Home Premium, miejsce postojowe w hali garażowej. ( 5000 ZŁ)Nowe mieszkanie 4-pokojowe, z tarasem do własnej aranżacji, Naramowice Lokal znajd...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

755 442 PLN (11 275 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15129327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496748 15129327 Zapraszamy do kontaktu aby sprawdzić dostępność oferty!Mieszkanie 4 pokojowe 87 mkw ze strychem ok 40 mkw i dużym balkonemW cenie: mieszkanie, projekt aranżacyjny, Smart Home Premium, miejsce postojowe w hali garażowej.Nowe mieszkanie 4-pokojowe, z w...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

982 973 PLN (11 299 zł/m2)

4
1
87 m2
2024