• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 337

15691050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24010477 15691050 Na sprzedaż: działka budowlana 10 arów – Pogórska WolaPrzedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 10 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola, w województwie małopolskim. Nieruchomość ta stanowi idealne miejsce na ...

Pogórska Wola (Małopolskie, gm. Skrzyszów)

100 000 PLN

-
-
1044 m2
-
15691048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24010475 15691048 Na sprzedaż: działka budowlana 8 arów – Pogórska WolaPrzedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 8 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola, w województwie małopolskim. Nieruchomość ta stanowi idealne miejsce na re...

Pogórska Wola (Małopolskie, gm. Skrzyszów)

89 000 PLN

-
-
826 m2
-
15691047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24010474 15691047 Na sprzedaż: działka budowlana 9 arów – Pogórska WolaPrzedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 9 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola, w województwie małopolskim. Nieruchomość ta stanowi idealne miejsce na re...

Pogórska Wola (Małopolskie, gm. Skrzyszów)

95 000 PLN

-
-
892 m2
-
15838649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733302 15838649 Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego, który zostanie doprowadzony do stanu deweloperskiego w podwyższonym standardzie. Funkcjonalny układ pomieszczeń: Strefa dzienna obejmuje przestronny salon z jadalnią i wyjśc...

Wola Rzędzińska (Małopolskie, gm. Tarnów)

850 000 PLN (6 071 zł/m2)

4
2
140 m2
2026
15877896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27583624 15877896 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIEnklawa spokoju z własną winnicą – Loftowy dom na 1,3 ha pod KrakowemMarzysz o ucieczce z miasta do miejsca, które łączy nowoczesny styl z sielskim spokojem? Odkryj wyjątkową posiadłość w Bukowskiej Woli – zaledw...

Bukowska Wola (Małopolskie, gm. Miechów)

1 040 000 PLN (6 265 zł/m2)

4
-
166 m2
2013
15757773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25306640 15757773 Działka budowlano-usługowa 1500 m² Wola Krakowiańska, gmina NadarzynNa sprzedaż działka o powierzchni 1500 m², położona w miejscowości Wola Krakowiańska przy ul. Jastrzębskiej (gmina Nadarzyn). To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod...

Wola Krakowiańska (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

330 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15851500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem w gminie Stare Juchy. 27012769 15851500 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę rolną, rekreacyjną, zlokalizowaną blisko jeziora Sz...

Dobra Wola (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

125 000 PLN

-
-
3669 m2
-
15851426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jezioro, strefa ciszy, piękne widoki. 27012767 15851426 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu na sprzedaż ciekawą działkę rekreacyjną, położoną w malowniczej sceneri...

Dobra Wola (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

650 000 PLN

-
-
6725 m2
-
15790586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25970858 15790586 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 116 m² z garażem w bryle budynku, położona w Kraśniczej Woli. Dom wykończony w wysokim standardzie deweloperskim, z pełną dylatacją między budynkami. Rozkład: parter wiatrołap, schowekspiżarnia,...

Kraśnicza Wola (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

830 000 PLN (7 155 zł/m2)

4
1
116 m2
2024
15582151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21818004 15582151 Oferujemy nieruchomość w miejscowości Wola Lubiankowska. Położona 10 km od Głowna i 35 km od Łodzi, kilka kilometrów od autostrady A2 jest bardzo dobrze skomunikowana.Na działce o powierzchni 450 m2 znajduje się dom o powierzchni 135 m2 (parter i pod...

Wola Lubiankowska (Łódzkie, gm. Głowno)

599 000 PLN (4 437 zł/m2)

2
2
135 m2
2021
15867211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27339496 15867211 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Gminie Masłów blisko Zalewu w Cedzynie Komfort, natura i doskonała lokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 121 m², położony w jednej z najbardziej atrakcyjnyc...

Wola Kopcowa (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

820 000 PLN (6 777 zł/m2)

6
2
121 m2
2025
15884365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27699822 15884365 Oferuje Państwu kilkanaście działek w uroczym miejscu w okolicy Koluszek. lokalizacja to Wola Łokotowa Działki są położone w sąsiedztwie REZERWATU RZEKI RAWKA Kilka działek jest na wzniesieniu , a część na płaskim terenie. Część działek ma ...

Wola Łokotowa (Łódzkie, gm. Jeżów)

98 000 PLN

-
-
1067 m2
-