• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 337

15047012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 8040669 15047012 Działka rolna położona nad strugą Rosica. Działka rolna, łąki (ŁVI - 1,0959ha, ŁV - 0,0539ha, Lzr-ŁVI - 0,1296ha).Możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 4,9120ha. Czy wiesz, że możemy przygotować dla Cieb...

Wola Kanigowska (Mazowieckie, gm. Strzegowo)

128 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
12794 m2
-
15878184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27590150 15878184 Nieruchomość składa się z 3 działek (w obrębie 20) o łącznej powierzchni ok. 0,94 ha.Numery działek w kolejności od ul. Zduńskiej to 161 (działka o pow. ok. 7,35 arów przy ulicy niezbudowana), nr 179 o pow. ok. 55,6 arów (zabudowana parterowym bud. ...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

700 000 PLN

-
-
9459 m2
-
15827665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokoje, os. Manhattan, gotowe do zamieszkania 26591859 15827665 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,22 m2, które mieści się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Wieniawskiego 6 na osiedlu Manhattan.Okolica świetnie sprawdzi się jako miejsce zamieszkania dla każdego.W pobliżu znajdu...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

365 360 PLN (7 612 zł/m2)

2
1
48 m2
1994
15204653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12549771 15204653 Alternatywne Biuro Nieruchomości posiada w ofercie nieruchomość inwestycyjną położoną w miejscowości Wola Lisowska, w gminie Lubartów, na obrzeżach urokliwej okolicy, co czyni ją atrakcyjną dla osób ceniących sobie spok&oac...

Wola Lisowska (Lubelskie, gm. Lubartów)

39 000 PLN

-
-
3225 m2
-
15549520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20943279 15549520 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kompleks nieruchomości budowlanych, zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Wola Lisowska, w gminie Lubartów . W ofercie znajdują się cztery działki budowlane. Dostęp do drogi publicznej zapew...

Wola Lisowska (Lubelskie, gm. Lubartów)

129 000 PLN

-
-
1128 m2
-
15882066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27656125 15882066 Atrakcyjna nieruchomość gruntowa przeznaczona pod cele inwestycyjne, zlokalizowana w Nowej Woli (gmina Lesznowola), w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Działka o powierzchnię 0,5595 ha.Dla przedmiotowego gruntu obowiązuje miejscowy plan zagospodarow...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

4 000 000 PLN (715 zł/m2)

-
-
5595 m2
-
14732041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 173397 14732041 WOLA RASZTOWSKA .. RADIOWADo zaoferowania działka 10 050 m2 - 25 m szerokości i 400 m długości . Dojazd zarówno od strony szerokości jak i od całej długości działki . Przy budowie kazdy dom będzie miał własny wjazd . W okolicy zabudowa domów jednorod...

Wola Rasztowska (Mazowieckie, gm. Klembów)

1 632 000 PLN

-
-
10050 m2
-
15715309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24493849 15715309 Idealna oferta dla osób ceniących spokój i świeże powietrzeDziałka położona w miejscowości Wola Morawicka gmina Morawica.  Nieruchomość pośród lasów i łąk w enklawie ciszy, z dala od gwaru miejskiego i przemysłu z przeznaczeniem np.pod własny biznes....

Wola Morawicka (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

1 000 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
6400 m2
-
15888302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 0,1486 ha Pogórska Wola 27808506 15888302 Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 0,1486 ha, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Pogórska Wola (gm. Skrzyszów, powiat tarnowski). Opis nieruchomości: powierzchnia: 0,1486 ha, teren płaski, otwarty, z dogodnym dojazdem,...

Pogórska Wola, Pogórska Wola

160 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
1486 m2
-
15888683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27820797 15888683 Oferta sprzedaży działki budowlanej w Woli Niemieckiej o pow 2127 m2.  Podstawowe informacje: - Powierzchnia działki: 2127 m (21 ar)- Lokalizacja: Wola Niemiecka, gmina Niemce- Pierwsza linia zabudowymożliwość podziału - Dostęp: bezpośredni, asfalto...

Wola Niemiecka (Lubelskie, gm. Niemce)

531 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
2127 m2
-
15885178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27719467 15885178 Działka rolna o powierzchni 13800 mkw. (1,38 ha) położona w Woli Lisowskiej, gmina Lubartów. Teren nieuzbrojony za wyjątkiem prądu, dojazd do nieruchomości z drogi głównej S 19. W najbliższej okolicy - jezioro, pola i las. Szerokość działki - ok....

Wola Lisowska (Lubelskie, gm. Lubartów)

125 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
13800 m2
-
15888344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27810238 15888344 Nowoczesny bliźniak Żabia Wola, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy.Dom o powierzchni ok.138,6m2, usytuowany na działce ok 500m. oraz drugi lokal na działce 580mZostał ostatni lokal!!!!!Rozkład pomieszczeń :Parter:- przedsionek 4,43m2...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

925 000 PLN (6 703 zł/m2)

5
2
138 m2
2026