• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 337

15888221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27807073 15888221 Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m2 z warunkami zabudowy.Działka położona w Kraśniczej Woli, w prężnie rozwijającej się okolicy, zaledwie 5 km od centrum Grodziska Mazowieckiego.Wokół nowa zabudowa jednorodzinna.Szczegóły oferty: Powierzchn...

Kraśnicza Wola (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

375 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15574277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21625141 15574277 Dom wolnostojący, dwu kondygnacyjny o powierzchni użytkowej160 m2, zlokalizowany w miejscowości Tarnowska Wola. Usytuowany na działce o powierzchni 3400 m2, z dobrym dojazdem drogą asfaltową. Dom w stanie deweloperskim do wykończenia według własnej ...

Tarnowska Wola (Łódzkie, gm. Lubochnia)

780 000 PLN (4 875 zł/m2)

5
1
160 m2
2018
14485451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 130445 14485451 Działka 48 a z możliwością przekształcenia na budowlaną. Do sprzedania piękna prostokątna działka umiejscowiona w ciągu zabudowań domów jednorodzinnych co daje pewność możliwości przekształcenia na budowlaną. Działka ma 48 a, wiec można ją podzielić ...

Biskupia Wola (Łódzkie, gm. Czarnocin)

264 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
4800 m2
-
12355915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 6953774 12355915 Dwie działki w cenie jednej. Bardzo atrakcyjna oferta. Oferujemy na sprzedaż dwie działki. Jedna o powierzchni 910 m2, na której mieści się sad i druga o powierzchni 2769 m2. Idealna nieruchomość dla inwestora lub rodziny z dziećmi. Cicha i spokojna ...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

440 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
3679 m2
-
14509432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 137123 14509432 Działka rolna przy drodze DW 713 w Łaznowskiej Woli. Do sprzedania działka rolna kl. III o powierzchni 1500 m 2. Działka z możliwością odrolnienia po dokonaniu badania gruntu ( ogromna ilość kamieni, po sąsiedzku już są budowane domy ) Zapraszam do k...

Łaznowska Wola (Łódzkie, gm. Rokiciny)

155 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15239380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13551209 15239380 Do sprzedaży siedlisko (działka rolna zabudowana) znajdujące się w miejscowości Wola Szydłowiecka w gminie Bolimów. Działka o powierzchni około 9000m2 na której znajdują się 2 domy. Dom 1 z ok 1950 r o powierzchni ok 80m2, składa się z 3 pokoi, 2...

Wola Szydłowiecka (Łódzkie, gm. Bolimów)

480 000 PLN (3 000 zł/m2)

3
-
160 m2
1970
15687693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23970591 15687693 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt o łącznej powierzchni 5851 m² z czego 2800 m² stanowi teren budowlany. Działka położona jest w malowniczej miejscowości Żabia Wola, w gminie Strzyżewice, województwie lubelskim. Nier...

Żabia Wola (Lubelskie, gm. Strzyżewice)

269 000 PLN

-
-
5851 m2
-
14163061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 104656 14163061 Nieruchomość położona we wsi Sowia Wola, w gminie Czosnów. W przeznaczeniu uzupełniającym plan umożliwia zabudowę zagrodową. Prąd w ulicy przy działce ,wodociąg i gaz w odległości około 270 m.::DODATKOWE INFORMACJE Prąd: w ulicy Otoczenie:...

Sowia Wola (Mazowieckie, gm. Czosnów)

320 000 PLN

-
-
6500 m2
-
15887481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27784212 15887481 Do sprzedania teren o przeznaczeniu przemysłowo-usługowym.Wydane warunki z PGE, przydział mocy prądu 600 kWZgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego:- przeznaczenie terenu pod usługi produkcyjne, składy oraz usługi związane z obsługą handlu- d...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

4 368 000 PLN

-
-
15600 m2
-
15743780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25018803 15743780 Mam zaszczyt przedstawić Państwu absolutnie wyjątkową posiadłość, położoną zaledwie 30 minut od centrum Łodzi, która łączy w sobie harmonię podmiejskiego życia z bliskością wszystkich miejskich udogodnień. Lokalizacja:Zaledwie 7 km (ok. 7 min samocho...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

2 999 000 PLN (16 124 zł/m2)

3
1
186 m2
2010
14721878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 171009 14721878 Na sprzedaż działka budowlana z linią brzegową jeziora Buwełno - Marcinowa Wola, gmina Miłki Powierzchnia: 0,1500 ha; Kształt działki: zbliżony do prostokąta; Wymiary działki: szerokość ok. 17 m; długość o...

Marcinowa Wola (Marcinowa wola) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłki)

650 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15691049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24010476 15691049 Na sprzedaż: działka budowlana 8 arów – Pogórska WolaPrzedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 8 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola, w województwie małopolskim. Nieruchomość ta stanowi idealne miejsce na re...

Pogórska Wola (Małopolskie, gm. Skrzyszów)

86 000 PLN

-
-
843 m2
-