• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 245

15887288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27780234 15887288 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Środkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1934NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (13 181 zł/m2)

3
1
72 m2
1934
15885996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745229 15885996 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. TarchomińskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1938NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z:-salonu-sypialni-kuchni-ła...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (16 579 zł/m2)

2
1
38 m2
1938
15885906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743643 15885906 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 60-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-poko...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (18 571 zł/m2)

1
1
28 m2
1960
15887201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27778994 15887201 3-pokojowe mieszkanie Praga-Północ ul. CzynszowaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą.Rok budowy: 2002.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67 m2 składa się z:2 pokoiPokoju z aneksem kuchennymŁazienki z WCPr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (13 433 zł/m2)

3
-
67 m2
2002
15886550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761845 15886550 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku (budynek z 2 windami)Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2 składa się z:-salonu...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (12 329 zł/m2)

3
1
73 m2
1969
15886527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27761174 15886527 NA SPRZEDAŻWyjątkowy apartament przy ul. Targowej 4951 – Praga-PółnocNa sprzedaż świeżo wyremontowany,4-pokojowy apartament o powierzchni 66 m², zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i zielonych części Pragi-Północ. Mieszkanie zostało wykoń...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 540 000 PLN (23 333 zł/m2)

4
1
66 m2
1970
15886187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27749892 15886187 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Markowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki. Lokal przeszedł kompleks...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15883374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675052 15883374 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Blaszanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,97m2 składa się z:-dwóch odrębnych pokoi, -wid...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (18 393 zł/m2)

2
1
36.97 m2
1966
15895779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962708 15895779 Oferuję na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 31,87 m², położoną przy ulicy Otwockiej w Praga-Północ w Warszawa. Lokal usytuowany jest na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku.Lokalizacja to dynamicznie rozwijający się obszar z rosnącym poten...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (19 736 zł/m2)

1
1
31.87 m2
2025
15884118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695290 15884118 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wrzesińskiej w Porcie PraskimBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,28m2 składa się z:-pokoju ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (26 730 zł/m2)

1
1
24.28 m2
2019
15881945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653309 15881945 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Zachariasza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,94m2 składa się z:- Przestronny salon – 19,...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (16 196 zł/m2)

2
1
50.94 m2
2008
15881355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27629205 15881355 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Tadeusza Korsaka BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju, - otwartej kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
30 m2
1969