• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 218

15887221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779339 15887221 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Władysława Syrokomli BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:-Salonu z wyjściem na ba...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

835 000 PLN (14 911 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15886642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27763065 15886642 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. ChodeckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-dwóch pokoi,-odd...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 000 PLN (13 947 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15886613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27762905 15886613 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Turmonckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,5 m2 składa się z:-salonu,-otwartej, wi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (14 722 zł/m2)

4
1
66.5 m2
1970
15885951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27744271 15885951 3 pokojowe mieszkanie ul. Turmoncka TargówekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆW mieszkaniu na 66m2 znajdują się trzy pokoje ( salon, dwie sypialnie ), otwarta kuchnia połączona z salonem, łazienka,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 680 PLN (13 480 zł/m2)

3
-
66 m2
1970
15887419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27783293 15887419 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:-Pokój dzienny,-Kuchnia oddziel...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

410 000 PLN (13 667 zł/m2)

1
1
30 m2
1970
15887260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779528 15887260 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra WysockiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu-sypialni-oddzielnej,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (16 829 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15886957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27772677 15886957 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Toruńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-przestrzennego korytarza,-widneg...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 210 000 PLN (18 906 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15885957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744275 15885957 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. KrasnobrodzkiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-dw...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 957 zł/m2)

2
1
47 m2
1976
15887936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27797578 15887936 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (15 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15886665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763574 15886665 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Warszawski Świt BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,15m2 składa się z:-Salon + aneks kuchenny – 2...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (14 879 zł/m2)

3
1
60.15 m2
2025
15885958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27744282 15885958 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Mokrej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1990NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-trzech pok...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (13 492 zł/m2)

3
1
63 m2
1990
15885905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27743649 15885905 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,3 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

812 000 PLN (14 684 zł/m2)

2
1
55.3 m2
2009