• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 215

15887286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780240 15887286 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Żuromińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26,5m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej kuc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

445 000 PLN (16 792 zł/m2)

1
1
26.5 m2
1976
15840334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne studio po remoncie 26774589 15840334 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 41,22m2 (użytkowa 22,4m2), poddasze3 bez windy, w budynku z 1982r. Targówek, Zacisze.Po remoncie, idealne dla singlasingielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

319 000 PLN (7 780 zł/m2)

1
-
41 m2
1982
15849311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje taras/ogródek, miejsce parkingowe 26963629 15849311 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 69m2, parter3 z windą, w budynku z 2018 r. Targówek, Elsnerów.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary. Dostępne bez mebli ruchomych.Mieszkanie to: * salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka: *...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 166 000 PLN (16 899 zł/m2)

3
-
69 m2
2018
15889418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokoje do własnej aranżacji, ogródek 27850127 15889418 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 39,9m2, parter3 z windą, w budynku z 2025r. Targówek Zacisze.W stanie deweloperskim, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym i...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 037 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15886021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27746324 15886021 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Heleny JunkiewiczBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-oddzi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (10 545 zł/m2)

3
1
55 m2
1975
15884320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699052 15884320 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,4m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

516 000 PLN (15 926 zł/m2)

1
1
32.4 m2
1970
15882572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27668832 15882572 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Rembielińskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,5m2 składa się z:- 3 pokoi, - kuchni, - łazienki, - korytarzaMieszkanie spółdzielcze ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (11 776 zł/m2)

3
1
53.5 m2
1975
15884626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707145 15884626 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1985NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,40m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (13 338 zł/m2)

3
1
67.4 m2
1985
15882570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27668833 15882570 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,3m2 zostało zoptymalizowane pod wynajem pokoi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

756 000 PLN (14 184 zł/m2)

5
2
53.3 m2
1974
15882037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655574 15882037 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Michała Kleofasa OgińskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (12 868 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975
15885007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27715279 15885007 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Samarytanka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 69,1 m2 składa się z:-salonu półotwartego na kuchnię,-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (18 813 zł/m2)

3
1
69.1 m2
2008
15884999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27715181 15884999 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Poborzańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,73m2 składa się z:-salonu,-otwartej kuchni,-dwóc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (18 630 zł/m2)

3
1
61.73 m2
2016