• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 214

15884999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27715181 15884999 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Poborzańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61,73m2 składa się z:-salonu,-otwartej kuchni,-dwóc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (18 630 zł/m2)

3
1
61.73 m2
2016
15884168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695932 15884168 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. PohulankaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,27 m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-salonu,-dwóch ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (18 175 zł/m2)

3
1
52.27 m2
2017
15884116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695289 15884116 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Goworowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,5m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, widn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (11 963 zł/m2)

3
1
53.5 m2
1975
15884124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695287 15884124 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,20m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balko...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (21 119 zł/m2)

2
1
40.2 m2
2001
15882018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27654664 15882018 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Oliwskiej w inwestycji Oliwska Vita BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (17 152 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15884179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695930 15884179 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. św. Wincentego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,8m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki, - toalety. Powierzchnia d...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 270 000 PLN (17 938 zł/m2)

3
1
70.8 m2
2000
15882035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655576 15882035 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,25m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej kuc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (12 919 zł/m2)

2
1
40.25 m2
1969
15881300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628192 15881300 Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu przy ul. Malborskiej 3NIERUCHOMOŚĆAtrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m², zlokalizowane na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku. Mieszkanie jest jednostronne - wszystkie okna oraz balkon wychodzą na wew...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (14 983 zł/m2)

2
-
58 m2
2001
15884097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695100 15884097 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Złotopolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,3 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 195 000 PLN (20 497 zł/m2)

3
1
58.3 m2
2015
15883371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675036 15883371 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-jasny salon z wyjściem na zad...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (19 595 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15882092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657276 15882092 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Płosa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59 m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym – przestronna...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (19 322 zł/m2)

3
1
59 m2
2018
15770620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
47,5m2 | rozkładowe | dwustronne | 3p | Metro 600m 25558328 15770620 Przedstawiam funkcjonalne, rozkładowe, trójpokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw, położone na 4. z 4 pięter w budynku bez windy. Lokal jest dwustronny, a okna wychodzą na wschód i zachód, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne i dobrze doświe...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 000 PLN (11 277 zł/m2)

3
1
47 m2
1972