• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 214

15869789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27409001 15869789 Są mieszkania „z rynku”… i są takie, które pojawiają się raz na kilka lat.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 71,68 m², położona na prestiżowym osiedlu Tivoli w Warszawie.To mieszkanie już na etapi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 704 zł/m2)

3
1
71 m2
2009
15882691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe cztery pokoje na dwóch poziomach 27673107 15882691 Do kupienia 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 83m2, piętro 4 i 55 z windą, w budynku z 2009r. Targówek Zacisze. Wyremontowane w styczniu 2026 roku, gotowe do wprowadzenia się, w cenie wyposażenie i zabudowa stała, idealne dla rodziny.Mieszkanie to:=...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (11 434 zł/m2)

4
-
83 m2
2009
15463201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje na Targówku 19123844 15463201 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m2, piętro 1111 z windą, w budynku z 1972 r. Targówek, Bródno.Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia, umeblowane i w pełni wyposażone, idealne dla rodziny lub pary.Mieszkanie to:* duży salon z wyjściem na balkon: ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (11 982 zł/m2)

3
-
55 m2
1972
15644821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 lub 4 pokoje, blisko metro 23153066 15644821 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 47m2, piętro 44 bez windy, w budynku z 1971 roku, Targówek, Bródno.Do remontu lub odświeżenia, znakomite dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* przechodni salon 15,5m2 z wyjściem na balkon;* pokój ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (13 596 zł/m2)

3
1
47 m2
1971
15882041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655646 15882041 Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu.BUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok budo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

489 000 PLN (12 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1972
15870153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po remoncie | Metro Kondratowicza 250 m 27421524 15870153 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Targówek, ul. Aleksandra Kowalskiego 3Metraż: 32,4 m²Piętro: 810Rok budowy: 1970r.Stan prawny: Spółdzielcze własnościowe z możliwością założenia KWCena: 629 000Czynsz: 600 - 700 złOPIS NIERUCHOMOŚCI:Na sprzeda...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (19 656 zł/m2)

2
1
32 m2
1970
15858123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27139297 15858123 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,22 m², usytuowane na piątym, ostatnim piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na s...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (17 034 zł/m2)

4
-
88 m2
2018
15860759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27183924 15860759 Ze względu na liczne pytania informuję, że ZAKUP MIESZKANIA NA KREDYT JEST MOŻLIWY.Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,4 m², położone na 4 piętrze zadbanego budynku z windą na warszawskim Targówku.Lokal posiada bardzo wygodny...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

534 999 PLN (11 630 zł/m2)

2
1
46 m2
1976
15895865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962739 15895865 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m² z ekspozycją zachodnią.Najważniejsze atuty:Funkcjonalny układ:Mieszkanie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
39.09 m2
2025
15893564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche, słoneczne z dużym balkonem, zielona okolica 27914278 15893564 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. To propozycja dla osób poszukujących f...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (12 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1975
15893041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899828 15893041 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia nieruchomości to 43 m2 w tym (mieszkanie 40,8 m2 plus piwnica 2,2 m2)Po...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (15 093 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15887712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27792167 15887712 Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2 balkon z ekspozycją południową wychodzący na teren osiedla oraz widokiem na Park Bródnowski.Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Li...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (17 903 zł/m2)

3
1
62 m2
2015