• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 531

15861575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27208168 15861575 Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

821 238 PLN (13 919 zł/m2)

3
2
59 m2
2026
15848370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936201 15848370 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudowąOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otocz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 104 160 PLN (26 976 zł/m2)

3
1
78 m2
2025
15779774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25788991 15779774 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem!Otoczenie nieruchomości:Tarnogaj to dynamicznie rozwijające się osiedle Wrocławia. Blisk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

766 458 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15776687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716282 15776687 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudowąOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otocz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 093 807 PLN (29 490 zł/m2)

3
-
71 m2
2025
15480186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19499256 15480186 Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego o powierzchni 48,64 m2. Otoczenie nieruchomości:Kępa Mieszczańska to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji we Wrocławiu. Osiedle jest odsuni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 653 PLN (16 659 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15890090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27868858 15890090 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy Parku!Otoczenie nieruchomości:Przedmieście Oławskie to jedna z najbardziej klimatycznych i dy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

796 144 PLN (13 727 zł/m2)

3
2
58 m2
2026
15848095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26932992 15848095 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 707 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15764987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25459757 15764987 Mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej, zielonej części Żernik, w nowoczesnym kameralnym budynku, z doskonałym dostępem do terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury.Opiekun nieruchomości:Kinga Kuźnia602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowocze...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 125 PLN (12 741 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15764298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25445345 15764298 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i widokiem na zieleńOtoczenie nieruchomości:Nadodrze to klimatyczna dzielnica Wrocławia, położona blisko Rynku, z piękną zabudową poniemi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (14 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1933
15636352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22960898 15636352 Opiekun oferty: Katarzyna Kuśmierztel. 602 101 602LOKALIZACJA: Lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osób szukających harmonii i komfortu. Jest to dynamicznie rozwijająca się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

790 000 PLN (11 618 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15888753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27823394 15888753 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie na parterze kameralnego budynku, położone w spokojnej okolicy, w otoczeniu terenów zielonychOtoczenie nieruchomości:Stabłowice to spokojna i zielona część Wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 700 PLN (13 771 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15867086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27334996 15867086 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego zaledwie 2 km od granic Wrocławia to idealne miejsce, jeśli szukasz spokoju podmiejskiej okolicy, nie rezygnują...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

750 235 PLN (7 655 zł/m2)

5
2
98 m2
2027