• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 531

15764298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25445345 15764298 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i widokiem na zieleńOtoczenie nieruchomości:Nadodrze to klimatyczna dzielnica Wrocławia, położona blisko Rynku, z piękną zabudową poniemi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (14 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1933
15636352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22960898 15636352 Opiekun oferty: Katarzyna Kuśmierztel. 602 101 602LOKALIZACJA: Lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osób szukających harmonii i komfortu. Jest to dynamicznie rozwijająca się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

790 000 PLN (11 618 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15888753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27823394 15888753 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie na parterze kameralnego budynku, położone w spokojnej okolicy, w otoczeniu terenów zielonychOtoczenie nieruchomości:Stabłowice to spokojna i zielona część Wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 700 PLN (13 771 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15867086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27334996 15867086 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego zaledwie 2 km od granic Wrocławia to idealne miejsce, jeśli szukasz spokoju podmiejskiej okolicy, nie rezygnują...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

750 235 PLN (7 655 zł/m2)

5
2
98 m2
2027
15474509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19387054 15474509 Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na wrocławskich Krzykach. Idealne dla osób ceniących komfort i doskonał...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (13 929 zł/m2)

3
-
56 m2
1968
15879157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27609168 15879157 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Stabłowice to spokojne, zielone osiedle położone w zachodniej części Wrocławia, idealne dla osób szukających harmonii między miejskim komfortem a bliskością natury. Okolica wyr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
66 m2
2021
15896193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27971517 15896193 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na parterze o powierzchni 52,66 m² położone na Wrocławskim Brochowie.Rozkład:pokój dzienny - 18,96 m2sypialnia - 12,97 m2kuchnia - 7,05 m2łazienka - 5,53 m2przedpokój - 4,81 m2komórka lokatorska - 3,34 m2Dodatkowym a...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (12 818 zł/m2)

2
-
52.66 m2
2008
15872970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27509142 15872970 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIOtoczenie nieruchomości:Okolice ul.Kościańskiej we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna, osiedle Złotniki) to spokojna, kameralna część miasta z niską zabudową i du...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 000 PLN (14 459 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15896181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa cena 549 000 zł! 3-pokojowe mieszkanie na Sęp 27971276 15896181 Nowa cena 549 000 zł! 3-pokojowe mieszkanie na Sępolnie z balkonem, ogródkiem i miejscem postojowym.Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w spokojnej części Wrocławia przy ul. Belwederczyków.To świetna propozyc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (10 765 zł/m2)

3
1
51 m2
1950
15870657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27435969 15870657 Opiekun ofertyMaciej Mituś+48 602 101 602 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, autobusowego i centrum handlowego Wroclavia Otoczenie nieruchomości: Otoczenie nieruchomości stanowi jej istotny ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (12 037 zł/m2)

3
1
54 m2
1979
15896148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970802 15896148 Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak i obwodnicą śródmiejską, a największym walo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

809 336 PLN (13 718 zł/m2)

3
2
59 m2
2026
15896146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27970797 15896146 Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we Wrocławiu! Idealne pod inwestycję lub do zamieszkan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

587 979 PLN (18 967 zł/m2)

2
1
31 m2
2025