• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 1 516

15890090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27868858 15890090 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy Parku!Otoczenie nieruchomości:Przedmieście Oławskie to jedna z najbardziej klimatycznych i dy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

796 144 PLN (13 727 zł/m2)

3
2
58 m2
2026
15848095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26932992 15848095 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 707 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15764987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25459757 15764987 Mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej, zielonej części Żernik, w nowoczesnym kameralnym budynku, z doskonałym dostępem do terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury.Opiekun nieruchomości:Kinga Kuźnia602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nowocze...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 125 PLN (12 741 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15764298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25445345 15764298 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i widokiem na zieleńOtoczenie nieruchomości:Nadodrze to klimatyczna dzielnica Wrocławia, położona blisko Rynku, z piękną zabudową poniemi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (14 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1933
15636352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22960898 15636352 Opiekun oferty: Katarzyna Kuśmierztel. 602 101 602LOKALIZACJA: Lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osób szukających harmonii i komfortu. Jest to dynamicznie rozwijająca się...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

790 000 PLN (11 618 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15888753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27823394 15888753 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie na parterze kameralnego budynku, położone w spokojnej okolicy, w otoczeniu terenów zielonychOtoczenie nieruchomości:Stabłowice to spokojna i zielona część Wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 700 PLN (13 771 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15867086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27334996 15867086 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego zaledwie 2 km od granic Wrocławia to idealne miejsce, jeśli szukasz spokoju podmiejskiej okolicy, nie rezygnują...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

750 235 PLN (7 655 zł/m2)

5
2
98 m2
2027
15474509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19387054 15474509 Opiekun oferty:Kinga Kuźniatel. 602 101 602Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na wrocławskich Krzykach. Idealne dla osób ceniących komfort i doskonał...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (13 929 zł/m2)

3
-
56 m2
1968
15879157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27609168 15879157 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Stabłowice to spokojne, zielone osiedle położone w zachodniej części Wrocławia, idealne dla osób szukających harmonii między miejskim komfortem a bliskością natury. Okolica wyr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
66 m2
2021
15896193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27971517 15896193 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na parterze o powierzchni 52,66 m² położone na Wrocławskim Brochowie.Rozkład:pokój dzienny - 18,96 m2sypialnia - 12,97 m2kuchnia - 7,05 m2łazienka - 5,53 m2przedpokój - 4,81 m2komórka lokatorska - 3,34 m2Dodatkowym a...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (12 818 zł/m2)

2
-
52.66 m2
2008
15872970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27509142 15872970 Opiekun oferty:Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIOtoczenie nieruchomości:Okolice ul.Kościańskiej we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna, osiedle Złotniki) to spokojna, kameralna część miasta z niską zabudową i du...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 000 PLN (14 459 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15896181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa cena 549 000 zł! 3-pokojowe mieszkanie na Sęp 27971276 15896181 Nowa cena 549 000 zł! 3-pokojowe mieszkanie na Sępolnie z balkonem, ogródkiem i miejscem postojowym.Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w spokojnej części Wrocławia przy ul. Belwederczyków.To świetna propozyc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (10 765 zł/m2)

3
1
51 m2
1950